Маршрути
Япония
Атами - Изу Ошима

Атами до Изу Ошима Ферибот

Резервирайте следващото си пътуване!

От
До
Изходящ
Изберете
Връщане
Изберете
Как пътувате?

Намерете и резервирайте фериботни билети от Атами до Изу Ошима

Иконична гледка на Изу Ошима, Япония

Резервирайте фериботи от Атами до Изу Ошима с Openferry. Предлагаме до 2 курса седмично. Операторите включват Tokai Kisen. Средната продължителност на пътуването е 55м. Цените на билетите варират от €37 до €187.

Атами
Изу Ошима
Първо пътуване
09:10
Последно пътуване
13:55
Средна продължителност
50м
Ценови диапазон
€37 - €236
Компании
Tokai Kisen

Разписания на фериботи от Атами до Изу Ошима

Първи ферибот
09:10
Последен ферибот
13:55
Оператори
1
Фериботи
1
Ежедневно
3
Седмично
Продължителност
45м
Най-бързо
50м
Средно
Цена на билет
€37
Най-евтино
€120
Средно

Данни за последно актуализирани 2026

Цени за ферибот от Атами до Изу Ошима

Цени От
€37
Средна цена
€120
Минимална цена
€37
Максимална цена
€236
Ценови диапазон
€37 - €236

Атами до Изу Ошима Фериботно разписание

Оператор
Tokai Kisen
Судно
Tokai Kisen vessel
Заминаване
13:55
Пристигане
14:40
Продължителност
45м
Дни на плаване
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Tokai Kisen
Судно
Tokai Kisen vessel
Заминаване
09:10
Пристигане
10:15
Продължителност
1ч 5м
Дни на плаване
M
T
W
T
F
S
S

Фериботи от Атами до Изу Ошима

Често задавани въпроси

Фериботното пътуване от Атами до Изу Ошима обикновено продължава средно 55м. Въпреки това, продължителността може да варира в зависимост от метеорологичните условия и конкретната фериботна услуга.

Фериботи от Атами до Изу Ошима заплуват 1 пъти на ден, с конкретни разписания, налични на нашата страница за резервации. Времето за отплаване може да варира според деня на седмицата и сезона, така че не забравяйте да проверите за наличност.

Да, можете да резервирате както еднопосочни, така и двупосочни билети за ферибота Атами до Изу Ошима. Просто изберете предпочитаната опция при резервиране на билетите си.

Фериботи между Атами и Изу Ошима са оборудвани с удобни седалки, опции за хранене на борда, тоалетни и безплатен Wi-Fi. Някои ферибот може също така да предлагат допълнителни удобства като зона за отдих или развлекателни услуги.

Налични са отстъпки през цялата година за ранни резервации, групи и възрастни хора. Абонирайте се за нашия бюлетин за последните оферти и отстъпки.

Резервирайте следващото си пътуване!

От
До
Изходящ
Изберете
Връщане
Изберете
Как пътувате?