Маршрути
Тайланд
Кох Липе (Патая Бийч) - Ао Нанг Таун

Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун Ферибот

Резервирайте следващото си пътуване!

От
До
Изходящ
Изберете
Връщане
Изберете
Как пътувате?

Намерете и резервирайте фериботни билети от Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун

Резервирайте фериботи от Кох Липе (Патая Бийч) до Ао Нанг Таун с Openferry. Предлагаме до 3 курса седмично. Операторите включват Tigerline Ferry. Средната продължителност на пътуването е 6ч 0м. Цените на билетите варират от €41 до €41.

Кох Липе (Патая Бийч)
Ао Нанг Таун
Първо пътуване
09:00
Последно пътуване
09:00
Средна продължителност
6ч 0м
Ценови диапазон
€41 - €41
Компании
Tigerline Ferry

Разписания на фериботи от Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун

Първи ферибот
09:00
Последен ферибот
09:00
Оператори
1
Фериботи
1
Ежедневно
3
Седмично
Продължителност
6ч 0м
Най-бързо
6ч 0м
Средно
Цена на билет
€41
Най-евтино
€41
Средно

Данни за последно актуализирани NaN

Цени за ферибот от Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун

Цени От
€41
Средна цена
€41
Минимална цена
€41
Максимална цена
€41
Ценови диапазон
€41 - €41

Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун Фериботно разписание

Оператор
Tigerline Ferry
Судно
Tigerline Ferry vessel
Заминаване
09:00
Пристигане
15:00
Продължителност
6ч 0м
Дни на плаване
M
T
W
T
F
S
S

Фериботи от Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун

Често задавани въпроси

Фериботното пътуване от Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун обикновено продължава средно 6ч 0м. Въпреки това, продължителността може да варира в зависимост от метеорологичните условия и конкретната фериботна услуга.

Фериботи от Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун заплуват 1 пъти на ден, с конкретни разписания, налични на нашата страница за резервации. Времето за отплаване може да варира според деня на седмицата и сезона, така че не забравяйте да проверите за наличност.

Да, можете да резервирате както еднопосочни, така и двупосочни билети за ферибота Кох Липе (Патая Бийч) към Ао Нанг Таун. Просто изберете предпочитаната опция при резервиране на билетите си.

Фериботи между Кох Липе (Патая Бийч) и Ао Нанг Таун са оборудвани с удобни седалки, опции за хранене на борда, тоалетни и безплатен Wi-Fi. Някои ферибот може също така да предлагат допълнителни удобства като зона за отдих или развлекателни услуги.

Налични са отстъпки през цялата година за ранни резервации, групи и възрастни хора. Абонирайте се за нашия бюлетин за последните оферти и отстъпки.

Резервирайте следващото си пътуване!

От
До
Изходящ
Изберете
Връщане
Изберете
Как пътувате?