Маршрути
Гърция
Лерос - Агиос Кирикос

Лерос до Агиос Кирикос Ферибот

Резервирайте следващото си пътуване!

От
До
Изходящ
Изберете
Връщане
Изберете
Как пътувате?

Намерете и резервирайте фериботни билети от Лерос до Агиос Кирикос

Иконична гледка на Агиос Кирикос, Гърция

Резервирайте фериботи от Лерос до Агиос Кирикос с Openferry. Предлагаме до 1 курса седмично. Операторите включват Dodekanisos Seaways. Средната продължителност на пътуването е 1ч 45м. Цените на билетите варират от €24 до €48.

Лерос
Агиос Кирикос
Първо пътуване
14:35
Последно пътуване
14:35
Средна продължителност
1ч 45м
Ценови диапазон
€24 - €48
Компании
Dodekanisos Seaways

Разписания на фериботи от Лерос до Агиос Кирикос

Първи ферибот
14:35
Последен ферибот
14:35
Оператори
2
Фериботи
1
Ежедневно
1
Седмично
Продължителност
1ч 45м
Най-бързо
1ч 45м
Средно
Цена на билет
€24
Най-евтино
€28
Средно

Данни за последно актуализирани NaN

Цени за ферибот от Лерос до Агиос Кирикос

Цени От
€24
Средна цена
€28
Минимална цена
€24
Максимална цена
€48
Ценови диапазон
€24 - €48

Лерос до Агиос Кирикос Фериботно разписание

Оператор
Dodekanisos Seaways
Судно
Dodekanisos Pride
Заминаване
14:35
Пристигане
16:20
Продължителност
1ч 45м
Дни на плаване
M
T
W
T
F
S
S

Фериботи от Лерос до Агиос Кирикос

Често задавани въпроси

Фериботното пътуване от Лерос до Агиос Кирикос обикновено продължава средно 1ч 45м. Въпреки това, продължителността може да варира в зависимост от метеорологичните условия и конкретната фериботна услуга.

Фериботи от Лерос до Агиос Кирикос заплуват 1 пъти на ден, с конкретни разписания, налични на нашата страница за резервации. Времето за отплаване може да варира според деня на седмицата и сезона, така че не забравяйте да проверите за наличност.

Да, можете да резервирате както еднопосочни, така и двупосочни билети за ферибота Лерос до Агиос Кирикос. Просто изберете предпочитаната опция при резервиране на билетите си.

Фериботи между Лерос и Агиос Кирикос са оборудвани с удобни седалки, опции за хранене на борда, тоалетни и безплатен Wi-Fi. Някои ферибот може също така да предлагат допълнителни удобства като зона за отдих или развлекателни услуги.

Налични са отстъпки през цялата година за ранни резервации, групи и възрастни хора. Абонирайте се за нашия бюлетин за последните оферти и отстъпки.

Резервирайте следващото си пътуване!

От
До
Изходящ
Изберете
Връщане
Изберете
Как пътувате?