Маршрути
Италия
Пиано ди Соренто - Капри

Пиано ди Соренто до Капри Ферибот

Резервирайте следващото си пътуване!

От
До
Изходящ
Изберете
Връщане
Изберете
Как пътувате?

Намерете и резервирайте фериботни билети от Пиано ди Соренто до Капри

Иконична гледка на Капри, Италия

Резервирайте фериботи от Пиано ди Соренто до Капри с Openferry. Предлагаме до 4 курса седмично. Операторите включват Laser Capri. Средната продължителност на пътуването е 30м. Цените на билетите варират от €25 до €212.

Пиано ди Соренто
Капри
Първо пътуване
08:30
Последно пътуване
08:30
Средна продължителност
30м
Ценови диапазон
€25 - €212
Компании
Laser Capri

Разписания на фериботи от Пиано ди Соренто до Капри

Първи ферибот
08:30
Последен ферибот
08:30
Оператори
1
Фериботи
1
Ежедневно
4
Седмично
Продължителност
25м
Най-бързо
30м
Средно
Цена на билет
€25
Най-евтино
€85
Средно

Данни за последно актуализирани NaN

Цени за ферибот от Пиано ди Соренто до Капри

Цени От
€25
Средна цена
€85
Минимална цена
€25
Максимална цена
€212
Ценови диапазон
€25 - €212

Пиано ди Соренто до Капри Фериботно разписание

Оператор
Laser Capri
Судно
Laser Capri vessel
Заминаване
08:30
Пристигане
08:55
Продължителност
25м
Дни на плаване
M
T
W
T
F
S
S

Фериботи от Пиано ди Соренто до Капри

Често задавани въпроси

Фериботното пътуване от Пиано ди Соренто до Капри обикновено продължава средно 30м. Въпреки това, продължителността може да варира в зависимост от метеорологичните условия и конкретната фериботна услуга.

Фериботи от Пиано ди Соренто до Капри заплуват 1 пъти на ден, с конкретни разписания, налични на нашата страница за резервации. Времето за отплаване може да варира според деня на седмицата и сезона, така че не забравяйте да проверите за наличност.

Да, можете да резервирате както еднопосочни, така и двупосочни билети за ферибота Пиано ди Соренто до Капри. Просто изберете предпочитаната опция при резервиране на билетите си.

Фериботи между Пиано ди Соренто и Капри са оборудвани с удобни седалки, опции за хранене на борда, тоалетни и безплатен Wi-Fi. Някои ферибот може също така да предлагат допълнителни удобства като зона за отдих или развлекателни услуги.

Налични са отстъпки през цялата година за ранни резервации, групи и възрастни хора. Абонирайте се за нашия бюлетин за последните оферти и отстъпки.

Резервирайте следващото си пътуване!

От
До
Изходящ
Изберете
Връщане
Изберете
Как пътувате?