Trasy
Thajsko
Koh Samui (přístaviště Mae Nam) - Chumphon Airport

Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport Trajekt

Rezervujte si svou další cestu!

Z
Do
Odjezd
Zvolit
Návrat
Zvolit
Jakým způsobem cestujete?

Najděte a rezervujte trajektové lístky z Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport

Rezervujte trajekty z Koh Samui (přístaviště Mae Nam) do Chumphon Airport s Openferry. Nabízíme až 1 plaveb týdně. Mezi operátory patří Lomprayah High Speed Ferries. Průměrná doba plavby je 5 h 30 m. Ceny jízdenek se pohybují od €90 do €207.

Koh Samui (přístaviště Mae Nam)
První cesta
12:30
Poslední cesta
12:30
Průměrná doba trvání
5 h 30 m
Cenové rozpětí
€90 - €207
Společnosti
Lomprayah High Speed Ferries

Jízdní řády trajektů z Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport

První trajekt
12:30
Poslední trajekt
12:30
Dopravci
1
Trajekty
2
Denně
1
Týdně
Délka trvání
5 h 30 m
Nejrychlejší
5 h 30 m
Průměr
Cena jízdenky
€90
Nejlevnější
€132
Průměr

Data naposledy aktualizována 2026

Ceny trajektů z Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport

Ceny od
€90
Průměrná cena
€132
Minimální cena
€90
Maximální cena
€207
Cenové rozpětí
€90 - €207

Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport Jízdní řád trajektu

Dopravce
Lomprayah High Speed Ferries
Loď
Lomprayah High Speed Ferries vessel
Odjezd
08:00
Příjezd
13:00
Délka trvání
5 h 0 m
Dny plavby
M
T
W
T
F
S
S
Dopravce
Lomprayah High Speed Ferries
Loď
Lomprayah High Speed Ferries vessel
Odjezd
12:30
Příjezd
18:00
Délka trvání
5 h 30 m
Dny plavby
M
T
W
T
F
S
S

Trajekty z Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport

Často kladené otázky

Trajektová plavba z Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport obvykle trvá v průměru 5 h 30 m. Doba trvání se však může lišit v závislosti na povětrnostních podmínkách a konkrétní službě trajektu.

Trajekty z Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport odjíždějí 2krát denně, s konkrétním jízdním řádem dostupným na naší rezervační stránce. Časy odjezdů se mohou lišit podle dne v týdnu a sezóny, nezapomeňte tedy zkontrolovat dostupnost.

Ano, můžete si rezervovat jak jednosměrné, tak zpáteční jízdenky na Koh Samui (přístaviště Mae Nam) to Chumphon Airport trajekt. Jednoduše zvolte preferovanou možnost při rezervaci jízdenek.

Trajekty mezi Koh Samui (přístaviště Mae Nam) a Chumphon Airport jsou vybaveny pohodlnými sedadly, možnostmi stravování na palubě, toaletami a bezplatným Wi-Fi. Některé trajekty mohou také nabízet další vybavení, jako je odpočinková zóna nebo zábavní služby.

Slevy jsou k dispozici po celý rok pro včasné rezervace, skupiny a seniory. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, abyste měli nejnovější nabídky a slevy.

Rezervujte si svou další cestu!

Z
Do
Odjezd
Zvolit
Návrat
Zvolit
Jakým způsobem cestujete?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover