Trasy
Thajsko
Koh Tarutao - Koh Lipe (Pattaya Beach)

Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach) Trajekt

Rezervujte si svou další cestu!

Z
Do
Odjezd
Zvolit
Návrat
Zvolit
Jakým způsobem cestujete?

Najděte a rezervujte trajektové lístky z Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach)

Ikonický pohled na z Koh Lipe (Pattaya Beach), Thajsko

Rezervujte trajekty z Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach) s Openferry. Nabízíme až 5 plaveb týdně. Mezi operátory patří Satun Pakbara Speed Boat Club. Průměrná doba plavby je 1 h 0 m. Ceny jízdenek se pohybují od €20 do €20.

Koh Tarutao
Koh Lipe (Pattaya Beach)
Frekvence
2–7 dny za týden
První cesta
12:00
Poslední cesta
12:00
Průměrná doba trvání
1 h 0 m
Cenové rozpětí
€20 - €20
Společnosti
Satun Pakbara Speed Boat Club

Jízdní řády trajektů z Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach)

První trajekt
12:00
Poslední trajekt
12:00
Dopravci
2
Trajekty
1
Denně
5
Týdně
Délka trvání
1 h 0 m
Nejrychlejší
1 h 0 m
Průměr
Cena jízdenky
€20
Nejlevnější
€20
Průměr

Data naposledy aktualizována NaN

Ceny trajektů z Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach)

Ceny od
€20
Průměrná cena
€20
Minimální cena
€20
Maximální cena
€20
Cenové rozpětí
€20 - €20

Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach) Jízdní řád trajektu

Dopravce
Satun Pakbara Speed Boat Club
Loď
Satun Pakbara Speed Boat Club vessel
Odjezd
12:00
Příjezd
13:00
Délka trvání
1 h 0 m
Dny plavby
M
T
W
T
F
S
S

Trajekty z Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach)

Často kladené otázky

Trajektová plavba z Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach) obvykle trvá v průměru 1 h 0 m. Doba trvání se však může lišit v závislosti na povětrnostních podmínkách a konkrétní službě trajektu.

Trajekty z Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach) odjíždějí 1krát denně, s konkrétním jízdním řádem dostupným na naší rezervační stránce. Časy odjezdů se mohou lišit podle dne v týdnu a sezóny, nezapomeňte tedy zkontrolovat dostupnost.

Ano, můžete si rezervovat jak jednosměrné, tak zpáteční jízdenky na Koh Tarutao do Koh Lipe (Pattaya Beach) trajekt. Jednoduše zvolte preferovanou možnost při rezervaci jízdenek.

Trajekty mezi Koh Tarutao a Koh Lipe (Pattaya Beach) jsou vybaveny pohodlnými sedadly, možnostmi stravování na palubě, toaletami a bezplatným Wi-Fi. Některé trajekty mohou také nabízet další vybavení, jako je odpočinková zóna nebo zábavní služby.

Slevy jsou k dispozici po celý rok pro včasné rezervace, skupiny a seniory. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, abyste měli nejnovější nabídky a slevy.

Rezervujte si svou další cestu!

Z
Do
Odjezd
Zvolit
Návrat
Zvolit
Jakým způsobem cestujete?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover