Marsruudid
Hispaania
Santa Cruz - Agaete

Santa Cruz Agaetesse Praam

Broneeri oma järgmine reis!

Lähtekoht
Sihtkoht
Väljuv
Vali
Tagasi
Vali
Reisijad/Sõidukid

Leidke ja broneerige praamipiletid Santa Cruzist Agaetesse

Ikoniline vaade Agaete, Hispaania

Broneeri parvlaevad marsruudil Santa Cruz–Agaete Openferryga. Pakume kuni 48 väljumist nädalas. Operaatorite hulka kuulub Fred. Olsen Express. Sõiduaeg on keskmiselt 1h 20m. Piletihinnad jäävad vahemikku €12 kuni €856.

Santa Cruz
Agaete
Sagedus
Iga päev
Esimene reis
06:00
Viimane reis
22:00
Keskmine kestus
1h 20m
Hinna vahemik
€12 - €856
Ettevõtted
Fred. Olsen Express

Praamisõidu ajakava Santa Cruzist Agaetesse

Esimene praam
06:00
Viimane praam
22:00
Operaatorid
2
Praamid
7
Päeval
48
Nädalas
Kestus
1h 20m
Kiireim
1h 20m
Keskmine
Põhiline hind
€12
Odavaim
€247
Keskmine

Andmed viimati uuendatud NaN

Praamihinnad Santa Cruzist Agaetesse

Hinnad alates
€12
Keskmine hind
€247
Minimaalne hind
€12
Maksimaalne hind
€856
Hinna vahemik
€12 - €856

Santa Cruz Agaetesse Praamisõiduplaan

Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bajamar Express
Väljumine
06:00
Saabumine
07:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bañaderos Express
Väljumine
08:00
Saabumine
09:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bajamar Express
Väljumine
12:00
Saabumine
13:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bañaderos Express
Väljumine
14:00
Saabumine
15:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bajamar Express
Väljumine
16:00
Saabumine
17:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bañaderos Express
Väljumine
18:00
Saabumine
19:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bajamar Express
Väljumine
20:00
Saabumine
21:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bañaderos Express
Väljumine
06:00
Saabumine
07:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bajamar Express
Väljumine
08:00
Saabumine
09:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S
Operaator
Fred. Olsen Express
Laev
Bañaderos Express
Väljumine
12:00
Saabumine
13:20
Kestus
1h 20m
Väljumispäevad
M
T
W
T
F
S
S

Praamid Santa Cruzist Agaetesse

KKK

Praamireisilt Santa Cruzist Agaetesse võtab tavaliselt keskmiselt aega 1h 20m. Kestus võib varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest ja konkreetsetest praamiteenustest.

Praamipiletid Santa Cruzist Agaetesse väljuvad 7 korda päevas, koos täpsete sõiduplaanidega meie broneerimislehel. Väljumisajad võivad erineda sõltuvalt nädalapäevast ja hooajast, seega olge kindel, et kontrollite saadavust.

Jah, saate broneerida kas ühe suuna või edasi-tagasi piletid Santa Cruz Agaetesse praamile. Valige lihtsalt broneerimisel soovitud valik.

Praamid Santa Cruz ja Agaete on varustatud mugavate istmetega, pardal einestamise võimalustega, tualettruumidega ja tasuta Wi-Fi-ga. Mõnedel praamidel võivad olla lisamugavused, nagu puhkeala või meelelahutusteenused.

Aasta jooksul on saadaval allahindlusi varajastele broneeringutele, gruppidele ja pensionäridele. Tellige meie uudiskiri, et saada viimaseid pakkumisi ja allahindlusi.

Broneeri oma järgmine reis!

Lähtekoht
Sihtkoht
Väljuv
Vali
Tagasi
Vali
Reisijad/Sõidukid
Openferry logoLihtne broneerimine, läbipaistev hinnakujundus, usaldusväärne tugi ja palju funktsioone
Laadi alla App Store'istLaadige rakendus alla Google Play poest
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover