Marsruudid
Portugal
Vila da Praia - Velas

Vila da Praia Velasele Praam

Broneeri oma järgmine reis!

Lähtekoht
Sihtkoht
Väljuv
Vali
Tagasi
Vali
Reisijad/Sõidukid

Leidke ja broneerige praamipiletid Vila da Praia-lt Velasele

Broneeri parvlaevad marsruudil Vila da Praia–Velas Openferryga. Pakume kuni 1 väljumist nädalas. Operaatorite hulka kuulub Atlanticoline. Sõiduaeg on keskmiselt 3h 5m. Piletihinnad jäävad vahemikku €95 kuni €189.

Vila da Praia
Velas
Esimene reis
19:15
Viimane reis
20:15
Keskmine kestus
3h 5m
Hinna vahemik
€95 - €189
Ettevõtted
Atlanticoline

Praamisõidu ajakava Vila da Praia-lt Velasele

Esimene praam
19:15
Viimane praam
20:15
Operaatorid
1
Praamid
1
Päeval
1
Nädalas
Kestus
2h 35m
Kiireim
3h 5m
Keskmine
Põhiline hind
€95
Odavaim
€142
Keskmine

Andmed viimati uuendatud NaN

Praamihinnad Vila da Praia-lt Velasele

Hinnad alates
€95
Keskmine hind
€142
Minimaalne hind
€95
Maksimaalne hind
€189
Hinna vahemik
€95 - €189

Praamid Vila da Praia-lt Velasele

KKK

Praamireisilt Vila da Praia-lt Velasele võtab tavaliselt keskmiselt aega 3h 5m. Kestus võib varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest ja konkreetsetest praamiteenustest.

Praamipiletid Vila da Praia-lt Velasele väljuvad 1 korda päevas, koos täpsete sõiduplaanidega meie broneerimislehel. Väljumisajad võivad erineda sõltuvalt nädalapäevast ja hooajast, seega olge kindel, et kontrollite saadavust.

Jah, saate broneerida kas ühe suuna või edasi-tagasi piletid Vila da Praia Velasele praamile. Valige lihtsalt broneerimisel soovitud valik.

Praamid Vila da Praia ja Velas on varustatud mugavate istmetega, pardal einestamise võimalustega, tualettruumidega ja tasuta Wi-Fi-ga. Mõnedel praamidel võivad olla lisamugavused, nagu puhkeala või meelelahutusteenused.

Aasta jooksul on saadaval allahindlusi varajastele broneeringutele, gruppidele ja pensionäridele. Tellige meie uudiskiri, et saada viimaseid pakkumisi ja allahindlusi.

Broneeri oma järgmine reis!

Lähtekoht
Sihtkoht
Väljuv
Vali
Tagasi
Vali
Reisijad/Sõidukid
Openferry logoLihtne broneerimine, läbipaistev hinnakujundus, usaldusväärne tugi ja palju funktsioone
Laadi alla App Store'istLaadige rakendus alla Google Play poest
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover