Rute
Indonezija
Nusa Dua - Gili Trawangan

Nusa Dua do Gili Trawangana Trajekt

Rezervirajte svoje sljedeće putovanje!

Od
Do
Odlazni
Odaberi
Povratak
Odaberi
Kako putujete?

Pronađite i rezervirajte trajektne karte do Gili Trawangana

Rezervirajte trajekt od Nusa Dua do Gili Trawangan s Openferryjem. Nudimo do 18 tjednih plovidbi. Operateri uključuju Bali Eka Jaya. Prosječno trajanje putovanja je 2h 30m. Cijene karata kreću se od €43 do €410.

Gili Trawangan
Učestalost
2-7 dana tjedno
Prvo putovanje
07:30
Zadnje putovanje
13:45
Prosječno trajanje
2h 30m
Raspon cijena
€43 - €410
Tvrtke
Bali Eka Jaya

Raspored trajekta do Gili Trawangana

Prvi trajekt
07:30
Zadnji trajekt
13:45
Operateri
1
Trajekti
3
Dnevno
18
Tjedno
Trajanje
2h 15m
Najbrže
2h 30m
Prosječno
Cijena karte
€43
Najjeftinije
€137
Prosječna

Podaci ažurirani NaN

Cijene trajekta do Gili Trawangana

Cijene od
€43
Prosječna cijena
€137
Minimalna cijena
€43
Maksimalna cijena
€410
Raspon cijena
€43 - €410

Nusa Dua do Gili Trawangana Raspored trajekta

Operater
Bali Eka Jaya
Plovilo
Bali Eka Jaya vessel
Polazak
07:30
Dolazak
11:05
Trajanje
3h 35m
Dani plovidbe
M
T
W
T
F
S
S
Operater
Bali Eka Jaya
Plovilo
Bali Eka Jaya vessel
Polazak
08:00
Dolazak
10:15
Trajanje
2h 15m
Dani plovidbe
M
T
W
T
F
S
S
Operater
Bali Eka Jaya
Plovilo
Bali Eka Jaya vessel
Polazak
13:45
Dolazak
17:00
Trajanje
3h 15m
Dani plovidbe
M
T
W
T
F
S
S

Trajekti do Gili Trawangana

Često postavljana pitanja

Putovanje trajektom do Gili Trawangana obično traje prosječno 2h 30m. Međutim, trajanje može varirati ovisno o vremenskim uvjetima i specifičnoj trajektnoj usluzi.

Trajekti do Gili Trawangana plove 3 puta dnevno, s posebnim rasporedima dostupnim na našoj stranici za rezervacije. Vrijeme polaska može varirati ovisno o danu u tjednu i sezoni, stoga svakako provjerite dostupnost.

Da, možete rezervirati ili samo za jedan smjer ili povratne karte za Nusa Dua do Gili Trawangana trajekt. Jednostavno odaberite željenu opciju prilikom rezervacije svojih karata.

Trajekti između Nusa Dua i Gili Trawangan opremljeni su udobnim sjedalima, opcijama za obrok, prostorijama za odmor i besplatnim Wi-Fi-jem. Neki trajekti mogu također nuditi dodatne pogodnosti kao što su lounge područja ili zabavne usluge.

Popusti su dostupni tijekom cijele godine za rane rezervacije, grupe i starije osobe. Pretplatite se na naš bilten za najnovije ponude i popuste.

Rezervirajte svoje sljedeće putovanje!

Od
Do
Odlazni
Odaberi
Povratak
Odaberi
Kako putujete?
Openferry logoJednostavne rezervacije, transparentne cijene, pouzdana podrška i mnoštvo značajki
Preuzmite na App StoreuPreuzmite aplikaciju na Google Play trgovini
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover