Útvonalak
Szingapúr - Indonézia
Tanah Merah - Bandar Bentan Telani

Tanah Merah Bandar Bentan Telaniba Komp

Foglald le következő utazásodat!

Innen
-hoz
Kimenő
Kiválasztás
Visszaút
Kiválasztás
Hogyan utazol?

Keresse meg és foglalja le kompjegyét Tanah Merah-ból Bandar Bentan Telaniba

Foglaljon kompjáratokat Tanah Merah és Bandar Bentan Telani között az Openferryvel. Hetente akár 26 átkelést kínálunk. Az üzemeltetők közé tartozik Bintan Resort Ferries. Az átlagos utazási idő 1ó 10p. A jegyárak €45 és €599 között mozognak.

Tanah Merah
Bandar Bentan Telani
Gyakoriság
Napi
Első út
08:10
Utolsó út
17:00
Átlagos időtartam
1ó 10p
Ár tartomány
€45 - €587
Társaságok
Bintan Resort Ferries

Komp menetrendek Tanah Merah-ból Bandar Bentan Telaniba

Első Komp
08:10
Utolsó Komp
17:00
Üzemeltetők
1
Kompok
4
Napi
28
Heti
Időtartam
1ó 10p
Leggyorsabb
1ó 10p
Átlag
Jegyár
€45
Legolcsóbb
€335
Átlag

Adatok legutóbb frissítve NaN

Komp árak Tanah Merah-ból Bandar Bentan Telaniba

Árak tól
€45
Átlagár
€335
Min Ár
€45
Max Ár
€587
Ár tartomány
€45 - €587

Tanah Merah Bandar Bentan Telaniba Komp menetrend

Üzemeltető
Bintan Resort Ferries
Hajó
Aria Bupala
Indulás
08:10
Érkezés
08:20
Időtartam
10p
Vitorlázás napjai
M
T
W
T
F
S
S
Üzemeltető
Bintan Resort Ferries
Hajó
Aria Bupala
Indulás
09:10
Érkezés
09:20
Időtartam
10p
Vitorlázás napjai
M
T
W
T
F
S
S
Üzemeltető
Bintan Resort Ferries
Hajó
Aria Bupala
Indulás
11:10
Érkezés
11:20
Időtartam
10p
Vitorlázás napjai
M
T
W
T
F
S
S
Üzemeltető
Bintan Resort Ferries
Hajó
Aria Bupala
Indulás
14:00
Érkezés
14:10
Időtartam
10p
Vitorlázás napjai
M
T
W
T
F
S
S
Üzemeltető
Bintan Resort Ferries
Hajó
Aria Bupala
Indulás
17:00
Érkezés
17:10
Időtartam
10p
Vitorlázás napjai
M
T
W
T
F
S
S

Kompok Tanah Merah-ból Bandar Bentan Telaniba

GYIK

A kompút Tanah Merah-ból Bandar Bentan Telaniba átlagosan 1ó 10p tart. Az időtartam időjárási körülményektől és a konkrét komp szolgáltatástól függően változhat.

Komp Tanah Merah-ból Bandar Bentan Telaniba napi 4 alkalommal indulnak, a pontos menetrendeket megtalálja a foglaló oldalon. A pontos indulási idők a hét napjától és szezontól függően változhatnak, ezért mindig ellenőrizze az elérhetőséget.

Igen, foglalhat csak odaútra vagy oda-vissza jegyet a komphoz Tanah Merah Bandar Bentan Telaniba. Válassza ki a preferált opcióját, amikor foglalja a jegyét.

Kompok az Tanah Merah és Bandar Bentan Telani között kényelmes ülésekkel, fedélzeti étkezési lehetőségekkel, mosdókkal és ingyenes Wi-Fi-vel vannak felszerelve. Néhány kompnál további szolgáltatások is elérhetők, mint például lounge vagy szórakozási lehetőségek.

Kedvezmények elérhetők egész évben korai foglalások, csoportok és idősek számára. Iratkozzon fel hírlevelünkre a legújabb ajánlatokért és kedvezményekért.

Foglald le következő utazásodat!

Innen
-hoz
Kimenő
Kiválasztás
Visszaút
Kiválasztás
Hogyan utazol?
Openferry logoKönnyű foglalások, átlátható árak, megbízható támogatás és rengeteg funkció
Letöltés az App Store-banAlkalmazás letöltése a Google Play áruházból
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover