Maršruti
Itālija
Palau - La Maddalena

Palau uz La Maddalena prāmis

Salīdziniet kursēšanas sarakstus un cenas un rezervējiet lētas biļetes

Rezervē savu nākamo ceļojumu!

No
Uz
Turp
Izvēlēties
Atpakaļ
Izvēlēties
Kā tu ceļosi?

Atrodiet un rezervējiet prāmja biļetes no Palau uz La Maddalena

Ikonisks skats no La Maddalena, Itālija

Meklējat ātru un uzticamu savienojumu starp Palau un La Maddalena? Neatkarīgi no tā, vai ceļojat ikdienā vai dodaties atvaļinājumā, mēs salīdzinām visus prāmju pārvadātājus, lai dažu sekunžu laikā atrastu jums labāko cenu.


Prāmis no Palau uz La Maddalena ir viens no populārākajiem ceļošanas veidiem, un to apkalpo vadošie pārvadātāji, tostarp Maddalena Lines, Delcomar.


  • Ikdienas reisi: līdz 44 reisiem dienā.
  • Reisu biežums nedēļā: aptuveni 162 pārbraucieni nedēļā.
  • Vidējais ilgums: lielākā daļa kuģu pārbraucienu veic aptuveni 15 min.


Piezīme: brauciena laiks var nedaudz atšķirties atkarībā no laikapstākļiem un kuģa tipa.

Palau
La Maddalena
Pirmais reiss
00:00
Pēdējais reiss
23:00
Vidējais ilgums
15 min
Cenu diapazons
€5 - €79
Kompānijas
Maddalena Lines
Delcomar

Palau uz La Maddalena prāmju grafiks

Plānojiet ceļojumu droši, izmantojot jaunāko informāciju par kursēšanas sarakstu. Lai gan reisu biežums var mainīties atkarībā no sezonas, kopējais grafiks ir šāds:


Pirmais reiss: pirmais prāmis parasti atiet no Palau aptuveni plkst. 00:00.


Pēdējais reiss: dienas pēdējais prāmis parasti izbrauc aptuveni plkst. 23:00.


Ja jūsu izvēlētajos datumos nav pieejami tieši reisi, lūdzu, apskatiet zemāk sadaļu ar alternatīvajiem maršrutiem, lai atrastu nākamo labāko savienojumu līdz galamērķim.

Pirmais prāmis
00:00
Pēdējais prāmis
23:00
Pārvadātāji
2
Prāmji
28
Dienā
162
Nedēļā
Ilgums
15 min
Ātrākais
15 min
Vidēji
Biļetes cena
€5
Lētākā
€14
Vidēji

Dati pēdējoreiz atjaunināti 2026

Biļešu cenas un rezervēšanas padomi

Biļešu cenas maršrutā Palau uz La Maddalena ir mainīgas. Rezervēšana laikus ir visefektīvākais veids, kā nodrošināt zemāko cenu.


Cenu diapazons: pēc jaunākajiem vidējiem rādītājiem biļešu cenas ir no €5 līdz €79.

Tipiskā cena: lielākā daļa ceļotāju maksā vidēji €14.

Izdevīgākais variants: ja iespējams, plānojiet braucienu darba dienu vidū vai ārpus noslogotākajām stundām un izvairieties no biļešu iegādes pēdējā brīdī ostā.

Cenas no
€5
Vidējā cena
€14
Min. cena
€5
Maks. cena
€79
Cenu diapazons
€5 - €79

Palau uz La Maddalena prāmju kursēšanas saraksts

Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
10:00
Pienākšana
10:15
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
12:00
Pienākšana
12:15
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
12:30
Pienākšana
12:45
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
13:00
Pienākšana
13:15
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
13:30
Pienākšana
13:45
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
14:00
Pienākšana
14:15
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
14:45
Pienākšana
15:00
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
15:45
Pienākšana
16:00
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
16:30
Pienākšana
16:45
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S
Pārvadātājs
Delcomar
Kuģis
Delcomar vessel
Izbraukšana
17:00
Pienākšana
17:15
Ilgums
15 min
Kursēšanas dienas
M
T
W
T
F
S
S

Prāmji no Palau uz La Maddalena

Palau uz La Maddalena prāmis — BUJ

Pārbrauciena laiks parasti ir aptuveni 15 min. Atkarībā no izvēlētā pārvadātāja un laikapstākļiem tas var nedaudz mainīties. Lai uzzinātu faktisko ilgumu jūsu ceļojuma datumā, izmantojiet mūsu meklēšanas rīku.

Cenas atšķiras atkarībā no sezonas, transportlīdzekļa veida un rezervēšanas laika. Vidēji tās ir no €5 līdz €79. Ņemiet vērā, ka ceļošana ar transportlīdzekli (automašīnu, motociklu vai kemperi) izmaksās vairāk nekā biļete pasažierim bez transportlīdzekļa.

Šo maršrutu apkalpo vairāki pārvadātāji, tostarp Maddalena Lines, Delcomar. Kopā tie piedāvā līdz 44 reisiem katru dienu, nodrošinot maksimālu elastību izbraukšanas laika izvēlē.

Savu prāmi varat ātri un droši rezervēt vietnē Openferry. Mūsu platforma salīdzina reāllaika cenas un sarakstus visiem pārvadātājiem, ļaujot uzreiz saņemt e-biļeti bez rindām ostā.

Lielākā daļa prāmju maršrutā Palau uz La Maddalena uzņem pasažierus bez transportlīdzekļa. Pieejamība var mainīties atkarībā no sezonas, tāpēc iesakām to apstiprināt un rezervēt vietu laikus.

Vairumā gadījumu — jā. Vietu skaits transportlīdzekļiem ir ierobežots, un noslogotākajos ceļošanas periodos tās bieži tiek izpārdotas, tāpēc ļoti iesakām rezervēt laikus.

Daži pārvadātāji ir draudzīgi mājdzīvniekiem. Iespējams, mājdzīvnieks būs jāatstāj automašīnā vai īpaši paredzētā vietā. Reģistrācijai sagatavojiet derīgu mājdzīvnieka pasi vai citus nepieciešamos veselības dokumentus.

Rezervē savu nākamo ceļojumu!

No
Uz
Turp
Izvēlēties
Atpakaļ
Izvēlēties
Kā tu ceļosi?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover