Trasy
Hiszpania
San Sebastian - Los Cristianos

San Sebastian do Los Cristianos Prom

Zarezerwuj swoją następną podróż!

Z
Do
Wychodzące
Wybierz
Powrót
Wybierz
Jak podróżujesz?

Znajdź i zarezerwuj bilety promowe z San Sebastián do Los Cristianos

Ikoniczny widok w Los Cristianos, Hiszpania

Rezerwuj promy z San Sebastian do Los Cristianos z Openferry. Oferujemy do 46 rejsów tygodniowo. Operatorzy obejmują Fred. Olsen Express, Naviera Armas, Balearia. Średni czas podróży wynosi 50 min Ceny biletów wahają się od €24 do €720.

San Sebastian
Los Cristianos
Częstotliwość
Codziennie
Pierwsza podróż
06:30
Ostatnia podróż
20:30
Średni czas trwania
50 min
Zakres cen
€24 - €720
Firmy
Fred. Olsen Express
Naviera Armas
Balearia

Rozkład Promów z San Sebastián do Los Cristianos

Pierwszy Prom
06:30
Ostatni Prom
20:30
Operatorzy
3
Promy
7
Codzienne
46
Tygodniowe
Czas Trwania
50 min
Najszybszy
50 min
Średni
Cena Biletu
€24
Najtańszy
€265
Średnia

Data ostatniej aktualizacji NaN

Ceny Promów z San Sebastián do Los Cristianos

Ceny od
€24
Średnia Cena
€265
Minimalna Cena
€24
Maksymalna Cena
€720
Zakres Cen
€24 - €720

San Sebastian do Los Cristianos Rozkład Promów

Operator
Naviera Armas
Statek
Volcan De Tirajana
Odjazd
06:30
Przyjazd
07:20
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Fred. Olsen Express
Statek
Bencomo Express
Odjazd
07:00
Przyjazd
07:50
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Balearia
Statek
Pepita Castellví
Odjazd
12:00
Przyjazd
12:50
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Fred. Olsen Express
Statek
Benchijigua Express
Odjazd
14:00
Przyjazd
14:50
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Balearia
Statek
Pepita Castellví
Odjazd
17:00
Przyjazd
17:50
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Fred. Olsen Express
Statek
Benchijigua Express
Odjazd
17:30
Przyjazd
18:20
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Naviera Armas
Statek
Volcan De Tirajana
Odjazd
07:30
Przyjazd
08:20
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Naviera Armas
Statek
Volcan De Tirajana
Odjazd
13:30
Przyjazd
14:20
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Naviera Armas
Statek
Volcan De Tirajana
Odjazd
16:30
Przyjazd
17:20
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Naviera Armas
Statek
Volcan De Tirajana
Odjazd
20:00
Przyjazd
20:50
Czas Trwania
50 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S

Promy z San Sebastián do Los Cristianos

FAQs

Podróż promem z San Sebastián do Los Cristianos zazwyczaj trwa średnio 50 min. Jednak czas trwania może się różnić w zależności od warunków pogodowych i konkretnej usługi promowej.

Promy z San Sebastián do Los Cristianos odjeżdżają 7 razy dziennie, a konkretne rozkłady dostępne są na stronie rezerwacji. Czas odjazdu może się różnić w zależności od dnia tygodnia i sezonu, więc upewnij się, że sprawdzasz dostępność.

Tak, można zarezerwować bilety w jedną lub w obie strony na prom San Sebastian do Los Cristianos. Wystarczy wybrać preferowaną opcję podczas rezerwacji biletów.

Promy między San Sebastian a Los Cristianos są wyposażone w wygodne miejsca siedzące, opcje gastronomiczne na pokładzie, toalety i bezpłatne Wi-Fi. Niektóre promy oferują również dodatkowe udogodnienia, takie jak strefa lounge lub usługi rozrywkowe.

Zniżki są dostępne przez cały rok na wczesne rezerwacje, grupowe oraz dla seniorów. Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najnowsze oferty i rabaty.

Zarezerwuj swoją następną podróż!

Z
Do
Wychodzące
Wybierz
Powrót
Wybierz
Jak podróżujesz?