Trasy
Tajlandia
Lotnisko Trang - Chean Vanich Pier

Lotnisko Trang do Chean Vanich Pier Prom

Zarezerwuj swoją następną podróż!

Z
Do
Wychodzące
Wybierz
Powrót
Wybierz
Jak podróżujesz?

Znajdź i zarezerwuj bilety promowe z lotniska Trang do Chean Vanich Pier

Rezerwuj promy z Lotnisko Trang do Chean Vanich Pier z Openferry. Oferujemy do 3 rejsów tygodniowo. Operatorzy obejmują Tigerline Ferry. Średni czas podróży wynosi 5 godz. 30 min Ceny biletów wahają się od €53 do €53.

Lotnisko Trang
Chean Vanich Pier
Pierwsza podróż
12:00
Ostatnia podróż
12:00
Średni czas trwania
5 godz. 30 min
Zakres cen
€53 - €53
Firmy
Tigerline Ferry

Rozkład Promów z lotniska Trang do Chean Vanich Pier

Pierwszy Prom
12:00
Ostatni Prom
12:00
Operatorzy
1
Promy
1
Codzienne
3
Tygodniowe
Czas Trwania
5 godz. 30 min
Najszybszy
5 godz. 30 min
Średni
Cena Biletu
€53
Najtańszy
€53
Średnia

Data ostatniej aktualizacji NaN

Ceny Promów z lotniska Trang do Chean Vanich Pier

Ceny od
€53
Średnia Cena
€53
Minimalna Cena
€53
Maksymalna Cena
€53
Zakres Cen
€53 - €53

Lotnisko Trang do Chean Vanich Pier Rozkład Promów

Operator
Tigerline Ferry
Statek
Tigerline Ferry vessel
Odjazd
12:00
Przyjazd
17:30
Czas Trwania
5 godz. 30 min
Dni Rejsów
M
T
W
T
F
S
S

Promy z lotniska Trang do Chean Vanich Pier

FAQs

Podróż promem z lotniska Trang do Chean Vanich Pier zazwyczaj trwa średnio 5 godz. 30 min. Jednak czas trwania może się różnić w zależności od warunków pogodowych i konkretnej usługi promowej.

Promy z lotniska Trang do Chean Vanich Pier odjeżdżają 1 razy dziennie, a konkretne rozkłady dostępne są na stronie rezerwacji. Czas odjazdu może się różnić w zależności od dnia tygodnia i sezonu, więc upewnij się, że sprawdzasz dostępność.

Tak, można zarezerwować bilety w jedną lub w obie strony na prom Lotnisko Trang do Chean Vanich Pier. Wystarczy wybrać preferowaną opcję podczas rezerwacji biletów.

Promy między Lotnisko Trang a Chean Vanich Pier są wyposażone w wygodne miejsca siedzące, opcje gastronomiczne na pokładzie, toalety i bezpłatne Wi-Fi. Niektóre promy oferują również dodatkowe udogodnienia, takie jak strefa lounge lub usługi rozrywkowe.

Zniżki są dostępne przez cały rok na wczesne rezerwacje, grupowe oraz dla seniorów. Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najnowsze oferty i rabaty.

Zarezerwuj swoją następną podróż!

Z
Do
Wychodzące
Wybierz
Powrót
Wybierz
Jak podróżujesz?