Rute
Franţa
Ile Rousse - Marseille

Ile Rousse la Marseille Feribot

Rezervă următoarea călătorie!

De la
La
Plecare
Alege
Întoarcere
Alege
Cum călătorești?

Găsiți și rezervați bilete de feribot de la Ile Rousse la Marseille

O vedere iconică din Marseille, Franţa

Rezervați feriboturi de la Ile Rousse la Marseille cu Openferry. Oferim până la 5 traversări săptămânale. Operatorii includ Corsica Ferries, Corsica Linea, La Meridionale. Durata medie a călătoriei este 13 h 20 m. Prețurile biletelor variază de la €40 la €814.

Ile Rousse
Marseille
Frecvență
2-5 zile pe săptămână
Prima Călătorie
08:15
Ultima Călătorie
20:00
Durată Medie
13 h 20 m
Interval Preț
€40 - €814
Companii
Corsica Ferries
Corsica Linea
La Meridionale

Orarele Feriboturilor de la Ile Rousse la Marseille

Primul Feribot
08:15
Ultimul Feribot
20:00
Operatori
3
Feriboturi
2
Zilnic
5
Săptămânal
Durată
6 h 30 m
Cel Mai Rapid
13 h 20 m
Medie
Preț Bilet
€40
Cel Mai Ieftin
€369
Medie

Data ultimei actualizări NaN

Prețuri Feribot de la Ile Rousse la Marseille

Prețuri De la
€40
Preț Mediu
€369
Preț Min
€40
Preț Maxim
€814
Interval Preț
€40 - €814

Ile Rousse la Marseille Orar Feribot

Operator
Corsica Linea
Vas
Capu Di Muru
Plecare
18:00
Sosire
08:00(+1)
Durată
14 h 0 m
Zile de Navigare
M
T
W
T
F
S
S
Operator
AML
Vas
Monte Express
Plecare
18:00
Sosire
08:00(+1)
Durată
14 h 0 m
Zile de Navigare
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Corsica Linea
Vas
Paglia Orba
Plecare
18:00
Sosire
08:00(+1)
Durată
14 h 0 m
Zile de Navigare
M
T
W
T
F
S
S

Feriboturi de la Ile Rousse la Marseille

Întrebări Frecvente

Drumul cu feribotul de la Ile Rousse la Marseille durează, în medie, 13 h 20 m. Totuși, durata poate varia în funcție de condițiile meteo și serviciul de feribot specific.

Feriboturile de la Ile Rousse la Marseille pleacă de 2 ori pe zi, cu programe specifice disponibile pe pagina noastră de rezervări. Orele de plecare pot varia în funcție de ziua săptămânii și sezon, așa că fiți sigur că verificați disponibilitatea.

Da, puteți rezerva fie bilete doar dus, fie dus-întors pentru feribotul Ile Rousse la Marseille. Pur și simplu selectați opțiunea preferată la rezervarea biletelor dvs.

Feriboturile între Ile Rousse și Marseille sunt echipate cu scaune confortabile, opțiuni de luat masa la bord, toalete și Wi-Fi gratuit. Unele feribot pot oferi, de asemenea, facilități suplimentare, cum ar fi o zonă de lounge sau servicii de divertisment.

Sunt disponibile reduceri pe tot parcursul anului pentru rezervările timpurii, grupuri și seniori. Abonați-vă la newsletter-ul nostru pentru cele mai recente oferte și reduceri.

Rezervă următoarea călătorie!

De la
La
Plecare
Alege
Întoarcere
Alege
Cum călătorești?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover