Rute
Indonezia
Senggigi - Gili Trawangan

Senggigi la Gili Trawangan Feribot

Rezervă următoarea călătorie!

De la
La
Plecare
Alege
Întoarcere
Alege
Cum călătorești?

Găsiți și rezervați bilete de feribot de la Senggigi la Gili Trawangan

Rezervați feriboturi de la Senggigi la Gili Trawangan cu Openferry. Oferim până la 2 traversări săptămânale. Operatorii includ Gili Getaway. Durata medie a călătoriei este 30 min. Prețurile biletelor variază de la €24 la €73.

Senggigi
Gili Trawangan
Prima Călătorie
11:15
Ultima Călătorie
11:15
Durată Medie
30 min
Interval Preț
€24 - €73
Companii
Gili Getaway

Orarele Feriboturilor de la Senggigi la Gili Trawangan

Primul Feribot
11:15
Ultimul Feribot
11:15
Operatori
1
Feriboturi
1
Zilnic
2
Săptămânal
Durată
30 min
Cel Mai Rapid
30 min
Medie
Preț Bilet
€24
Cel Mai Ieftin
€47
Medie

Data ultimei actualizări NaN

Prețuri Feribot de la Senggigi la Gili Trawangan

Prețuri De la
€24
Preț Mediu
€47
Preț Min
€24
Preț Maxim
€73
Interval Preț
€24 - €73

Senggigi la Gili Trawangan Orar Feribot

Operator
Gili Getaway
Vas
Gili Getaway vessel
Plecare
11:15
Sosire
11:45
Durată
30 min
Zile de Navigare
M
T
W
T
F
S
S

Feriboturi de la Senggigi la Gili Trawangan

Întrebări Frecvente

Drumul cu feribotul de la Senggigi la Gili Trawangan durează, în medie, 30 min. Totuși, durata poate varia în funcție de condițiile meteo și serviciul de feribot specific.

Feriboturile de la Senggigi la Gili Trawangan pleacă de 1 ori pe zi, cu programe specifice disponibile pe pagina noastră de rezervări. Orele de plecare pot varia în funcție de ziua săptămânii și sezon, așa că fiți sigur că verificați disponibilitatea.

Da, puteți rezerva fie bilete doar dus, fie dus-întors pentru feribotul Senggigi la Gili Trawangan. Pur și simplu selectați opțiunea preferată la rezervarea biletelor dvs.

Feriboturile între Senggigi și Gili Trawangan sunt echipate cu scaune confortabile, opțiuni de luat masa la bord, toalete și Wi-Fi gratuit. Unele feribot pot oferi, de asemenea, facilități suplimentare, cum ar fi o zonă de lounge sau servicii de divertisment.

Sunt disponibile reduceri pe tot parcursul anului pentru rezervările timpurii, grupuri și seniori. Abonați-vă la newsletter-ul nostru pentru cele mai recente oferte și reduceri.

Rezervă următoarea călătorie!

De la
La
Plecare
Alege
Întoarcere
Alege
Cum călătorești?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover