Rute
Franţa - Jersey
St Malo - Jersey (St Helier)

St Malo la Jersey (St Helier) Feribot

Rezervă următoarea călătorie!

De la
La
Plecare
Alege
Întoarcere
Alege
Cum călătorești?

Găsiți și rezervați bilete de feribot de la St Malo la Jersey (St Helier)

O vedere iconică din Jersey (St Helier), Jersey

Rezervați feriboturi de la St Malo la Jersey (St Helier) cu Openferry. Oferim până la 10 traversări săptămânale. Operatorii includ DFDS Seaways, Manche Iles Express. Durata medie a călătoriei este 1 h 55 m. Prețurile biletelor variază de la €38 la €654.

St Malo
Jersey (St Helier)
Frecvență
4-7 zile pe săptămână
Prima Călătorie
00:00
Ultima Călătorie
18:15(+3)
Durată Medie
1 h 55 m
Interval Preț
€38 - €618
Companii
DFDS Seaways
Manche Iles Express

Orarele Feriboturilor de la St Malo la Jersey (St Helier)

Primul Feribot
00:00
Ultimul Feribot
18:15(+3)
Operatori
2
Feriboturi
2
Zilnic
9
Săptămânal
Durată
1 h 20 m
Cel Mai Rapid
1 h 55 m
Medie
Preț Bilet
€38
Cel Mai Ieftin
€397
Medie

Data ultimei actualizări NaN

Prețuri Feribot de la St Malo la Jersey (St Helier)

Prețuri De la
€38
Preț Mediu
€397
Preț Min
€38
Preț Maxim
€618
Interval Preț
€38 - €618

St Malo la Jersey (St Helier) Orar Feribot

Operator
DFDS Seaways
Vas
Tarifa Jet
Plecare
07:30
Sosire
08:25
Durată
55 min
Zile de Navigare
M
T
W
T
F
S
S
Operator
DFDS Seaways
Vas
Tarifa Jet
Plecare
12:50
Sosire
13:45
Durată
55 min
Zile de Navigare
M
T
W
T
F
S
S

Feriboturi de la St Malo la Jersey (St Helier)

Întrebări Frecvente

Drumul cu feribotul de la St Malo la Jersey (St Helier) durează, în medie, 1 h 55 m. Totuși, durata poate varia în funcție de condițiile meteo și serviciul de feribot specific.

Feriboturile de la St Malo la Jersey (St Helier) pleacă de 2 ori pe zi, cu programe specifice disponibile pe pagina noastră de rezervări. Orele de plecare pot varia în funcție de ziua săptămânii și sezon, așa că fiți sigur că verificați disponibilitatea.

Da, puteți rezerva fie bilete doar dus, fie dus-întors pentru feribotul St Malo la Jersey (St Helier). Pur și simplu selectați opțiunea preferată la rezervarea biletelor dvs.

Feriboturile între St Malo și Jersey (St Helier) sunt echipate cu scaune confortabile, opțiuni de luat masa la bord, toalete și Wi-Fi gratuit. Unele feribot pot oferi, de asemenea, facilități suplimentare, cum ar fi o zonă de lounge sau servicii de divertisment.

Sunt disponibile reduceri pe tot parcursul anului pentru rezervările timpurii, grupuri și seniori. Abonați-vă la newsletter-ul nostru pentru cele mai recente oferte și reduceri.

Rezervă următoarea călătorie!

De la
La
Plecare
Alege
Întoarcere
Alege
Cum călătorești?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover