Trasy
Španielsko - Francúzsko
Ciutadella (Menorca) - Toulon

Ciutadella (Menorca) do Toulonu Trajekt

Rezervujte si ďalšiu cestu!

Od
Do
Odchod
Vybrať
Návrat
Vybrať
Ako cestujete?

Nájdite a rezervujte si lístky na trajekt z Ciutadella (Menorca) do Toulonu

Ikonický pohľad Toulonu, Francúzsko

Rezervujte trajekty z Ciutadella (Menorca) do Toulon s Openferry. Ponúkame až 2 plavieb týždenne. Medzi operátorov patrí Corsica Ferries. Priemerný čas cesty je 14 h 35 min. Ceny lístkov sa pohybujú od €14 do €815.

Ciutadella (Menorca)
Toulon
Prvá cesta
00:00
Posledná cesta
20:30(-3)
Priemerná dĺžka
14 h 35 min
Cenové rozpätie
€14 - €815
Spoločnosti
Corsica Ferries

Raspis trajektov z Ciutadella (Menorca) do Toulonu

Prvý trajekt
00:00
Posledný trajekt
20:30(-3)
Operátori
1
Trajekty
2
Denne
2
Týždenne
Trvanie
12 h 15 min
Najrýchlejšie
14 h 35 min
Priemer
Cena lístka
€14
Najlacnejšie
€411
Priemer

Dátum poslednej aktualizácie NaN

Ceny trajektov z Ciutadella (Menorca) do Toulonu

Ceny od
€14
Priemerná cena
€411
Minimálna cena
€14
Maximálna cena
€815
Cenové rozpätie
€14 - €815

Ciutadella (Menorca) do Toulonu Trajektový raspis

Operátor
Corsica Ferries
Plavidlo
Corsica Ferries vessel
Odchod
20:30
Príchod
11:00(+1)
Trvanie
14 h 30 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Corsica Ferries
Plavidlo
Corsica Ferries vessel
Odchod
10:30
Príchod
22:45
Trvanie
12 h 15 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S

Trajekty z Ciutadella (Menorca) do Toulonu

Často kladené otázky

Trajektová cesta z Ciutadella (Menorca) do Toulonu zvyčajne trvá priemerne 14 h 35 min. Dĺžka trvania sa však môže meniť v závislosti od poveternostných podmienok a konkrétnej trajektovej služby.

Trajekty z Ciutadella (Menorca) do Toulonu odchádzajú 2 krát denne, so špecifickými časmi odchodov dostupnými na našej stránke rezervácií. Časy odchodov sa môžu meniť v závislosti od dňa v týždni a sezóny, preto sa nezabudnite pozrieť na dostupnosť.

Áno, môžete si rezervovať buď jednosmerné alebo spiatočné lístky na trajekt Ciutadella (Menorca) do Toulonu. Stačí si zvoliť preferovanú možnosť pri rezervácii lístkov.

Trajekty medzi Ciutadella (Menorca) a Toulon sú vybavené pohodlným sedením, možnosťami stravovania na palube, toaletami a bezplatným Wi-Fi. Niektoré trajekty môžu tiež ponúkať dodatočné vybavenie, ako sú salonky alebo zábavné služby.

Zľavy sú k dispozícii po celý rok na skoré rezervácie, skupiny a seniorov. Prihláste sa na odber nášho newslettera pre najnovšie ponuky a zľavy.

Rezervujte si ďalšiu cestu!

Od
Do
Odchod
Vybrať
Návrat
Vybrať
Ako cestujete?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover