Trasy
Thajsko
Krabi (Klong Jilad Pier) - Koh Phi Phi (Tonsai Pier)

Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Trajekt

Rezervujte si ďalšiu cestu!

Od
Do
Odchod
Vybrať
Návrat
Vybrať
Ako cestujete?

Nájdite a rezervujte si lístky na trajekt z Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier)

Ikonický pohľad Koh Phi Phi (Tonsai Pier), Thajsko

Rezervujte trajekty z Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier) s Openferry. Ponúkame až 74 plavieb týždenne. Medzi operátorov patrí Seatran Discovery, Songserm, Andaman Wave Master. Priemerný čas cesty je 1 h 0 min. Ceny lístkov sa pohybujú od €12 do €295.

Krabi (Klong Jilad Pier)
Koh Phi Phi (Tonsai Pier)
Frekvencia
Každý deň
Prvá cesta
09:00
Posledná cesta
15:00
Priemerná dĺžka
1 h 0 min
Cenové rozpätie
€12 - €295
Spoločnosti
Seatran Discovery
Songserm
Andaman Wave Master

Raspis trajektov z Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier)

Prvý trajekt
09:00
Posledný trajekt
15:00
Operátori
5
Trajekty
11
Denne
74
Týždenne
Trvanie
60 min
Najrýchlejšie
1 h 0 min
Priemer
Cena lístka
€12
Najlacnejšie
€68
Priemer

Dátum poslednej aktualizácie NaN

Ceny trajektov z Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier)

Ceny od
€12
Priemerná cena
€68
Minimálna cena
€12
Maximálna cena
€295
Cenové rozpätie
€12 - €295

Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier) Trajektový raspis

Operátor
Seatran Discovery
Plavidlo
Seatran Discovery vessel
Odchod
09:00
Príchod
11:00
Trvanie
2 h 0 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Songserm
Plavidlo
Songserm vessel
Odchod
09:00
Príchod
11:00
Trvanie
2 h 0 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Andaman Wave Master
Plavidlo
Nautica Express Speedboat
Odchod
09:01
Príchod
10:00
Trvanie
60 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Seatran Discovery
Plavidlo
Seatran Discovery vessel
Odchod
10:30
Príchod
12:30
Trvanie
2 h 0 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Andaman Wave Master
Plavidlo
Andaman Wave Express
Odchod
12:30
Príchod
13:30
Trvanie
1 h 0 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Seatran Discovery
Plavidlo
Seatran Discovery vessel
Odchod
13:30
Príchod
15:30
Trvanie
2 h 0 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Songserm
Plavidlo
Songserm vessel
Odchod
13:30
Príchod
15:30
Trvanie
2 h 0 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Andaman Wave Master
Plavidlo
Nautica Express Speedboat
Odchod
13:31
Príchod
14:30
Trvanie
60 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Seatran Discovery
Plavidlo
Seatran Discovery vessel
Odchod
15:00
Príchod
17:00
Trvanie
2 h 0 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S
Operátor
Andaman Wave Master
Plavidlo
Royal Jet Cruiser 10
Odchod
09:00
Príchod
11:00
Trvanie
2 h 0 min
Dni plavby
M
T
W
T
F
S
S

Trajekty z Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier)

Často kladené otázky

Trajektová cesta z Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier) zvyčajne trvá priemerne 1 h 0 min. Dĺžka trvania sa však môže meniť v závislosti od poveternostných podmienok a konkrétnej trajektovej služby.

Trajekty z Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier) odchádzajú 11 krát denne, so špecifickými časmi odchodov dostupnými na našej stránke rezervácií. Časy odchodov sa môžu meniť v závislosti od dňa v týždni a sezóny, preto sa nezabudnite pozrieť na dostupnosť.

Áno, môžete si rezervovať buď jednosmerné alebo spiatočné lístky na trajekt Krabi (Klong Jilad Pier) do Koh Phi Phi (Tonsai Pier). Stačí si zvoliť preferovanú možnosť pri rezervácii lístkov.

Trajekty medzi Krabi (Klong Jilad Pier) a Koh Phi Phi (Tonsai Pier) sú vybavené pohodlným sedením, možnosťami stravovania na palube, toaletami a bezplatným Wi-Fi. Niektoré trajekty môžu tiež ponúkať dodatočné vybavenie, ako sú salonky alebo zábavné služby.

Zľavy sú k dispozícii po celý rok na skoré rezervácie, skupiny a seniorov. Prihláste sa na odber nášho newslettera pre najnovšie ponuky a zľavy.

Rezervujte si ďalšiu cestu!

Od
Do
Odchod
Vybrať
Návrat
Vybrať
Ako cestujete?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover