Trasy
Taliansko
Termoli - San Domino (Tremiti)

Termoli do San Domino (Tremiti) Trajekt

Rezervujte si ďalšiu cestu!

Od
Do
Odchod
Vybrať
Návrat
Vybrať
Ako cestujete?

Nájdite a rezervujte si lístky na trajekt z Termoli do San Domino (Tremiti)

Ikonický pohľad zo San Domino (Tremiti), Taliansko

Rezervujte trajekty z Termoli do San Domino (Tremiti) s Openferry. Ponúkame až 1 plavieb týždenne. Medzi operátorov patrí NLG. Priemerný čas cesty je 1 h 0 min. Ceny lístkov sa pohybujú od €28 do €168.

Termoli
San Domino (Tremiti)
Prvá cesta
08:40
Posledná cesta
17:10
Priemerná dĺžka
1 h 0 min
Cenové rozpätie
€28 - €168
Spoločnosti
NLG

Raspis trajektov z Termoli do San Domino (Tremiti)

Prvý trajekt
08:40
Posledný trajekt
17:10
Operátori
1
Trajekty
2
Denne
1
Týždenne
Trvanie
1 h 0 min
Najrýchlejšie
1 h 0 min
Priemer
Cena lístka
€28
Najlacnejšie
€155
Priemer

Dátum poslednej aktualizácie NaN

Ceny trajektov z Termoli do San Domino (Tremiti)

Ceny od
€28
Priemerná cena
€155
Minimálna cena
€28
Maximálna cena
€168
Cenové rozpätie
€28 - €168

Trajekty z Termoli do San Domino (Tremiti)

Často kladené otázky

Trajektová cesta z Termoli do San Domino (Tremiti) zvyčajne trvá priemerne 1 h 0 min. Dĺžka trvania sa však môže meniť v závislosti od poveternostných podmienok a konkrétnej trajektovej služby.

Trajekty z Termoli do San Domino (Tremiti) odchádzajú 2 krát denne, so špecifickými časmi odchodov dostupnými na našej stránke rezervácií. Časy odchodov sa môžu meniť v závislosti od dňa v týždni a sezóny, preto sa nezabudnite pozrieť na dostupnosť.

Áno, môžete si rezervovať buď jednosmerné alebo spiatočné lístky na trajekt Termoli do San Domino (Tremiti). Stačí si zvoliť preferovanú možnosť pri rezervácii lístkov.

Trajekty medzi Termoli a San Domino (Tremiti) sú vybavené pohodlným sedením, možnosťami stravovania na palube, toaletami a bezplatným Wi-Fi. Niektoré trajekty môžu tiež ponúkať dodatočné vybavenie, ako sú salonky alebo zábavné služby.

Zľavy sú k dispozícii po celý rok na skoré rezervácie, skupiny a seniorov. Prihláste sa na odber nášho newslettera pre najnovšie ponuky a zľavy.

Rezervujte si ďalšiu cestu!

Od
Do
Odchod
Vybrať
Návrat
Vybrať
Ako cestujete?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover