Trasy
Taliansko
Vibo Valentia - Milazzo

Vibo Valentia do Milazza Trajekt

Rezervujte si ďalšiu cestu!

Od
Do
Odchod
Vybrať
Návrat
Vybrať
Ako cestujete?

Nájdite a rezervujte si lístky na trajekt z Vibo Valentia do Milazza

Rezervujte trajekty z Vibo Valentia do Milazzo s Openferry. Ponúkame až 1 plavieb týždenne. Medzi operátorov patrí Liberty Lines. Priemerný čas cesty je 4 h 30 min. Ceny lístkov sa pohybujú od €38 do €94.

Vibo Valentia
Milazzo
Prvá cesta
16:00
Posledná cesta
16:00
Priemerná dĺžka
4 h 30 min
Cenové rozpätie
€38 - €94
Spoločnosti
Liberty Lines

Raspis trajektov z Vibo Valentia do Milazza

Prvý trajekt
16:00
Posledný trajekt
16:00
Operátori
1
Trajekty
1
Denne
1
Týždenne
Trvanie
4 h 30 min
Najrýchlejšie
4 h 30 min
Priemer
Cena lístka
€38
Najlacnejšie
€88
Priemer

Dátum poslednej aktualizácie NaN

Ceny trajektov z Vibo Valentia do Milazza

Ceny od
€38
Priemerná cena
€88
Minimálna cena
€38
Maximálna cena
€94
Cenové rozpätie
€38 - €94

Trajekty z Vibo Valentia do Milazza

Často kladené otázky

Trajektová cesta z Vibo Valentia do Milazza zvyčajne trvá priemerne 4 h 30 min. Dĺžka trvania sa však môže meniť v závislosti od poveternostných podmienok a konkrétnej trajektovej služby.

Trajekty z Vibo Valentia do Milazza odchádzajú 1 krát denne, so špecifickými časmi odchodov dostupnými na našej stránke rezervácií. Časy odchodov sa môžu meniť v závislosti od dňa v týždni a sezóny, preto sa nezabudnite pozrieť na dostupnosť.

Áno, môžete si rezervovať buď jednosmerné alebo spiatočné lístky na trajekt Vibo Valentia do Milazza. Stačí si zvoliť preferovanú možnosť pri rezervácii lístkov.

Trajekty medzi Vibo Valentia a Milazzo sú vybavené pohodlným sedením, možnosťami stravovania na palube, toaletami a bezplatným Wi-Fi. Niektoré trajekty môžu tiež ponúkať dodatočné vybavenie, ako sú salonky alebo zábavné služby.

Zľavy sú k dispozícii po celý rok na skoré rezervácie, skupiny a seniorov. Prihláste sa na odber nášho newslettera pre najnovšie ponuky a zľavy.

Rezervujte si ďalšiu cestu!

Od
Do
Odchod
Vybrať
Návrat
Vybrať
Ako cestujete?
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover