Rrugët
Italia
Capri - Vietri sul mare

Capri në Vietri sul mare Trageti

Rezervoni udhëtimin tuaj të radhës!

Nga
Për
Dalje
Zgjidhni
Kthehuni
Zgjidhni
Si po udhëtoni?

Gjeni dhe rezervoni biletat e tragetit nga Capri në Vietri sul mare

Një pamje ikonike Vietri sul mares, Italia

Rezervoni tragete nga Capri në Vietri sul mare me Openferry. Ne ofrojmë deri në 7 kalime javore. Operatorët përfshijnë Sant'andrea, Alicost. Koha mesatare e udhëtimit është 2orë 10m. Çmimet e biletave variojnë nga €23 deri në €349.

Capri
Vietri sul mare
Udhëtimi i Parë
16:45
Udhëtimi i Fundit
17:00
Kohëzgjatja Mesatare
2orë 10m
Varësi Çmimesh
€23 - €349
Kompanitë
Sant'andrea
Alicost

Oraret e Tragetit nga Capri në Vietri sul mare

Trageti i Parë
16:45
Trageti i Fundit
17:00
Operatorët
2
Tragetet
2
Ditore
7
Javore
Kohëzgjatja
2orë 10m
Më Shpejtë
2orë 10m
Mesatar
Çmimi i Biletës
€23
Më e Lira
€62
Mesatar

Të dhënat përditësuar së fundmi NaN

Çmimet e Tragetit nga Capri në Vietri sul mare

Çmimet Nga
€23
Çmimi Mesatar
€62
Çmimi Minimal
€23
Çmimi Maksimal
€349
Varësi Çmimesh
€23 - €349

Capri në Vietri sul mare Orari i Tragetit

Operatori
Alicost
Anija
Alicost vessel
Nisja
17:00
Mbërritja
19:10
Kohëzgjatja
2orë 10m
Ditët e Lundrimit
M
T
W
T
F
S
S
Operatori
Sant'andrea
Anija
Sant'andrea vessel
Nisja
16:45
Mbërritja
18:53
Kohëzgjatja
2orë 10m
Ditët e Lundrimit
M
T
W
T
F
S
S

Tragetet nga Capri në Vietri sul mare

Pyetje të Shpeshta

Udhëtimi me traget nga Capri në Vietri sul mare zakonisht zgjat mesatarisht 2orë 10m. Megjithatë, kohëzgjatja mund të ndryshojë në varësi të kushteve të motit dhe shërbimit të veçantë të tragetit.

Tragetet nga Capri në Vietri sul mare nisen 2 herë në ditë, me orare specifike të disponueshme në faqen tonë të rezervimeve. Orët e nisjes mund të ndryshojnë në bazë të ditës së javës dhe sezonit, prandaj sigurohuni të kontrolloni disponueshmërinë.

Po, mund të rezervoni bileta me një drejtim ose vajtje-ardhje për tragetin Capri në Vietri sul mare. Thjesht zgjidhni opsionin tuaj të preferuar kur rezervoni biletat.

Tragetet mes Capri dhe Vietri sul mare janë të pajisura me ulëse të rehatshme, opsione për ngrënie në bord, tualete dhe Wi-Fi falas. Disa traget mund të ofrojnë edhe shërbime shtesë si zona pushimi ose shërbime argëtuese.

Mund të gjenden zbritje në çmim gjatë gjithë vitit për rezervime të hershme, grupe dhe të moshuar. Abonohuni në buletinin tonë për ofertat dhe zbritjet e fundit.

Rezervoni udhëtimin tuaj të radhës!

Nga
Për
Dalje
Zgjidhni
Kthehuni
Zgjidhni
Si po udhëtoni?