Rutter
Indonesien
Gili Air - Nusa Dua

Gili Air Färja

Jämför priser och avgångar. Boka billiga färjebiljetter.

Boka nästa resa!

Från
Till
Utresa
Välj
Returresa
Välj
Hur reser du?

Hitta och boka färjebiljetter från Gili Air

Boka färjor från Gili Air till Nusa Dua med Openferry. Vi erbjuder upp till 12 överfarter per vecka. Operatörer inkluderar Bali Eka Jaya. Restiden är i genomsnitt 3 tim 55 min. Biljettpriserna varierar från €43 till €394.

Gili Air
Frekvens
2–7 dagar per vecka
Första resan
08:20
Sista resan
12:35
Genomsnittlig varaktighet
3 tim 55 min
Prisspann
€43 - €394
Företag
Bali Eka Jaya

Tidtabeller för färjor från Gili Air

Första färjan
08:20
Sista färjan
12:35
Operatörer
1
Färjor
2
Dagligen
12
Veckovis
Varaktighet
3 tim 55 min
Snabbast
3 tim 55 min
Genomsnitt
Biljettpris
€43
Billigast
€118
Genomsnitt

Data senast uppdaterad NaN

Färjepriser från Gili Air

Priser från
€43
Genomsnittligt pris
€118
Minpris
€43
Maxpris
€394
Prisspann
€43 - €394

Gili Air Färjetidtabell

Operatör
Bali Eka Jaya
Fartyg
Bali Eka Jaya vessel
Avgång
08:20
Ankomst
12:15
Varaktighet
3 tim 55 min
Seglingsdagar
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Bali Eka Jaya
Fartyg
Bali Eka Jaya vessel
Avgång
12:35
Ankomst
16:30
Varaktighet
3 tim 55 min
Seglingsdagar
M
T
W
T
F
S
S

Färjor från Gili Air

Vanliga frågor

Färjeresan från Gili Air tar vanligtvis i genomsnitt 3 tim 55 min. Dock kan varaktigheten variera beroende på väderförhållanden och specifika färjetjänsten.

Färjor från Gili Air avgår 2 gånger per dag, med specifika tidtabeller tillgängliga på vår bokningssida. Avgångstider kan variera beroende på veckodag och säsong, så kom ihåg att kolla tillgängligheten.

Ja, du kan boka antingen enkel- eller tur-och-retur biljetter för Gili Air färja. Välj helt enkelt ditt föredragna alternativ när du bokar dina biljetter.

Färjor mellan Gili Air och Nusa Dua är utrustade med bekväma sittplatser, matservering ombord, toaletter och gratis Wi-Fi. Vissa färjor kan också erbjuda ytterligare bekvämligheter som en lounge eller underhållningstjänster.

Rabatter är tillgängliga året runt för tidiga bokningar, grupper och pensionärer. Prenumerera på vårt nyhetsbrev för de senaste erbjudandena och rabatterna.

Boka nästa resa!

Från
Till
Utresa
Välj
Returresa
Välj
Hur reser du?
Openferry logoEnkla bokningar, tydlig prissättning, tillförlitlig support och massor av funktioner
Ladda ner på App StoreLadda ner appen på Google Play
© 2026 Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover