Rutter
Malaysia - Indonesien
Pasir Gudang - Nongsapura

Pasir Gudang till Nongsapura Färja

Jämför priser och avgångar. Boka billiga färjebiljetter.

Boka nästa resa!

Från
Till
Utresa
Välj
Returresa
Välj
Hur reser du?

Hitta och boka färjebiljetter från Pasir Gudang till Nongsapura

En ikonisk vy i Nongsapura, Indonesien

Boka färjor från Pasir Gudang till Nongsapura med Openferry. Vi erbjuder upp till 8 överfarter per vecka. Operatörer inkluderar Batam Fast Ferry. Restiden är i genomsnitt 1 tim 0 min. Biljettpriserna varierar från €31 till €278.

Pasir Gudang
Nongsapura
Frekvens
4 dagar per vecka
Första resan
00:00
Sista resan
16:30
Genomsnittlig varaktighet
1 tim 0 min
Prisspann
€31 - €278
Företag
Batam Fast Ferry

Tidtabeller för färjor från Pasir Gudang till Nongsapura

Första färjan
00:00
Sista färjan
16:30
Operatörer
1
Färjor
2
Dagligen
8
Veckovis
Varaktighet
1 tim 0 min
Snabbast
1 tim 0 min
Genomsnitt
Biljettpris
€31
Billigast
€218
Genomsnitt

Data senast uppdaterad NaN

Färjepriser från Pasir Gudang till Nongsapura

Priser från
€31
Genomsnittligt pris
€218
Minpris
€31
Maxpris
€278
Prisspann
€31 - €278

Pasir Gudang till Nongsapura Färjetidtabell

Operatör
Batam Fast Ferry
Fartyg
BatamFast 6
Avgång
07:15
Ankomst
07:15
Varaktighet
0 min
Seglingsdagar
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Batam Fast Ferry
Fartyg
BatamFast 6
Avgång
16:30
Ankomst
16:30
Varaktighet
0 min
Seglingsdagar
M
T
W
T
F
S
S

Färjor från Pasir Gudang till Nongsapura

Vanliga frågor

Färjeresan från Pasir Gudang till Nongsapura tar vanligtvis i genomsnitt 1 tim 0 min. Dock kan varaktigheten variera beroende på väderförhållanden och specifika färjetjänsten.

Färjor från Pasir Gudang till Nongsapura avgår 2 gånger per dag, med specifika tidtabeller tillgängliga på vår bokningssida. Avgångstider kan variera beroende på veckodag och säsong, så kom ihåg att kolla tillgängligheten.

Ja, du kan boka antingen enkel- eller tur-och-retur biljetter för Pasir Gudang till Nongsapura färja. Välj helt enkelt ditt föredragna alternativ när du bokar dina biljetter.

Färjor mellan Pasir Gudang och Nongsapura är utrustade med bekväma sittplatser, matservering ombord, toaletter och gratis Wi-Fi. Vissa färjor kan också erbjuda ytterligare bekvämligheter som en lounge eller underhållningstjänster.

Rabatter är tillgängliga året runt för tidiga bokningar, grupper och pensionärer. Prenumerera på vårt nyhetsbrev för de senaste erbjudandena och rabatterna.

Boka nästa resa!

Från
Till
Utresa
Välj
Returresa
Välj
Hur reser du?
Openferry logoEnkla bokningar, tydlig prissättning, tillförlitlig support och massor av funktioner
Ladda ner på App StoreLadda ner appen på Google Play
© 2026 Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover