Rotalar
Singapur - Endonezya
Harbourfront - Batam Centre

Harbourfront Batam Centre'e Feribotu

Bir sonraki yolculuğunuzu rezerve edin!

Nereden
Nereye
Gidiş
Seçin
Dönüş
Seçin
Nasıl seyahat ediyorsunuz?

Feribot biletlerini bulun ve rezerve edin HarbourFront Center'den Batam Centre'e

İkonik bir manzara Batam Centre’nin, Endonezya

Harbourfront ile Batam Centre arasındaki feribotları Openferry ile rezerve edin. Haftada en fazla 137 sefer sunuyoruz. Operatörler arasında Batam Fast Ferry, Sindo Ferry, Majestic Fast Ferry yer almaktadır. Ortalama seyahat süresi 1 sa 5 dk’dır. Bilet fiyatları €28 ile €30 arasında değişmektedir.

Harbourfront
Batam Centre
Sıklık
Günlük
İlk Seyahat
00:00
Son Seyahat
21:50
Ort. Süre
1 sa 5 dk
Fiyat aralığı
€28 - €30
Şirketler
Batam Fast Ferry
Sindo Ferry
Majestic Fast Ferry

Feribot TarifeHarbourFront Center'den Batam Centre'e

İlk Feribot
00:00
Son Feribot
21:50
Operatörler
3
Feribotlar
20
Günlük
137
Haftalık
Süre
1 sa 0 dk
En Hızlı
1 sa 5 dk
Ort.
Bilet Fiyatı
€28
En Ucuz
€30
Ort.

Veri son güncellenme NaN

Feribot Fiyatları HarbourFront Center'den Batam Centre'e

Başlangıç Fiyatları
€28
Ortalama Fiyat
€30
Minimum Fiyat
€28
Maksimum Fiyat
€30
Fiyat Aralığı
€28 - €30

Harbourfront Batam Centre'e Feribot Zaman Çizelgesi

Operatör
Sindo Ferry
Gemi
Queen Star 1
Kalkış
08:00
Varış
08:00
Süre
0 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Majestic Fast Ferry
Gemi
Majestic Fast Ferry vessel
Kalkış
08:10
Varış
08:20
Süre
10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Majestic Fast Ferry
Gemi
Majestic Fast Ferry vessel
Kalkış
08:50
Varış
09:00
Süre
10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Sindo Ferry
Gemi
Queen Star 1
Kalkış
09:00
Varış
09:00
Süre
0 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Majestic Fast Ferry
Gemi
Majestic Fast Ferry vessel
Kalkış
09:50
Varış
10:00
Süre
10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Sindo Ferry
Gemi
Queen Star 1
Kalkış
10:20
Varış
10:20
Süre
0 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Majestic Fast Ferry
Gemi
Majestic Fast Ferry vessel
Kalkış
10:40
Varış
10:50
Süre
10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Majestic Fast Ferry
Gemi
Majestic Fast Ferry vessel
Kalkış
11:45
Varış
11:55
Süre
10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Sindo Ferry
Gemi
Queen Star 1
Kalkış
12:00
Varış
12:00
Süre
0 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Majestic Fast Ferry
Gemi
Majestic Fast Ferry vessel
Kalkış
12:20
Varış
12:30
Süre
10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S

Feribotlar HarbourFront Center'den Batam Centre'e

SSS

Feribot yolculuğu HarbourFront Center'den Batam Centre'e genellikle ortalama 1 sa 5 dk sürer. Ancak, süre hava koşullarına ve belirli feribot hizmetine bağlı olarak değişebilir.

Feribotlar HarbourFront Center'den Batam Centre'e günde 20 kez kalkar, belirli programlar rezervasyon sayfamızda mevcuttur. Kalkış saatleri haftanın gününe ve mevsime göre değişebilir, bu nedenle mevcut durumu kontrol ettiğinizden emin olun.

Evet, Harbourfront Batam Centre'e feribotu için gidiş-dönüş veya tek yönlü biletleri rezervasyon yapabilirsiniz. Biletlerinizi rezerve ederken tercih ettiğiniz seçeneği seçin.

Feribotlar arasında Harbourfront ile Batam Centre konforlu oturma alanları, yemek seçenekleri, tuvaletler ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Bazı feribotlar ek olanaklar sunabilir, örneğin salon alanı veya eğlence hizmetleri.

Yıl boyunca erken rezervasyon, gruplar ve yaşlılar için indirimler mevcuttur. En son teklif ve indirimler için bültenimize abone olun.

Bir sonraki yolculuğunuzu rezerve edin!

Nereden
Nereye
Gidiş
Seçin
Dönüş
Seçin
Nasıl seyahat ediyorsunuz?
© 2026 Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover