Rotalar
Fransa - İtalya
Propriano - Porto Torres

Propriano Porto Torres'a Feribotu

Bir sonraki yolculuğunuzu rezerve edin!

Nereden
Nereye
Gidiş
Seçin
Dönüş
Seçin
Nasıl seyahat ediyorsunuz?

Feribot biletlerini bulun ve rezerve edin Propriano'dan Porto Torres'a

İkonik bir manzara Porto Torres'un, İtalya

Propriano ile Porto Torres arasındaki feribotları Openferry ile rezerve edin. Haftada en fazla 1 sefer sunuyoruz. Operatörler arasında Corsica Ferries yer almaktadır. Ortalama seyahat süresi 3 sa 55 dk’dır. Bilet fiyatları €18 ile €282 arasında değişmektedir.

Propriano
Porto Torres
İlk Seyahat
07:15
Son Seyahat
07:45
Ort. Süre
3 sa 55 dk
Fiyat aralığı
€18 - €282
Şirketler
Corsica Ferries

Feribot TarifePropriano'dan Porto Torres'a

İlk Feribot
07:15
Son Feribot
07:45
Operatörler
1
Feribotlar
1
Günlük
1
Haftalık
Süre
3 sa 45 dk
En Hızlı
3 sa 55 dk
Ort.
Bilet Fiyatı
€18
En Ucuz
€242
Ort.

Veri son güncellenme NaN

Feribot Fiyatları Propriano'dan Porto Torres'a

Başlangıç Fiyatları
€18
Ortalama Fiyat
€242
Minimum Fiyat
€18
Maksimum Fiyat
€282
Fiyat Aralığı
€18 - €282

Feribotlar Propriano'dan Porto Torres'a

SSS

Feribot yolculuğu Propriano'dan Porto Torres'a genellikle ortalama 3 sa 55 dk sürer. Ancak, süre hava koşullarına ve belirli feribot hizmetine bağlı olarak değişebilir.

Feribotlar Propriano'dan Porto Torres'a günde 1 kez kalkar, belirli programlar rezervasyon sayfamızda mevcuttur. Kalkış saatleri haftanın gününe ve mevsime göre değişebilir, bu nedenle mevcut durumu kontrol ettiğinizden emin olun.

Evet, Propriano Porto Torres'a feribotu için gidiş-dönüş veya tek yönlü biletleri rezervasyon yapabilirsiniz. Biletlerinizi rezerve ederken tercih ettiğiniz seçeneği seçin.

Feribotlar arasında Propriano ile Porto Torres konforlu oturma alanları, yemek seçenekleri, tuvaletler ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Bazı feribotlar ek olanaklar sunabilir, örneğin salon alanı veya eğlence hizmetleri.

Yıl boyunca erken rezervasyon, gruplar ve yaşlılar için indirimler mevcuttur. En son teklif ve indirimler için bültenimize abone olun.

Bir sonraki yolculuğunuzu rezerve edin!

Nereden
Nereye
Gidiş
Seçin
Dönüş
Seçin
Nasıl seyahat ediyorsunuz?
© 2026 Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover