Rotalar
Honduras
Roatan - La Ceiba

Roatan La Ceiba'ya Feribotu

Bir sonraki yolculuğunuzu rezerve edin!

Nereden
Nereye
Gidiş
Seçin
Dönüş
Seçin
Nasıl seyahat ediyorsunuz?

Feribot biletlerini bulun ve rezerve edin Roatan'dan La Ceiba'ya

Roatan ile La Ceiba arasındaki feribotları Openferry ile rezerve edin. Haftada en fazla 14 sefer sunuyoruz. Operatörler arasında Safe Way Maritime, Dream Ferries yer almaktadır. Ortalama seyahat süresi 1 sa 15 dk’dır. Bilet fiyatları €25 ile €407 arasında değişmektedir.

Roatan
La Ceiba
İlk Seyahat
06:30
Son Seyahat
14:00(+1)
Ort. Süre
1 sa 15 dk
Fiyat aralığı
€25 - €407
Şirketler
Safe Way Maritime
Dream Ferries

Feribot TarifeRoatan'dan La Ceiba'ya

İlk Feribot
06:30
Son Feribot
14:00(+1)
Operatörler
2
Feribotlar
4
Günlük
19
Haftalık
Süre
1 sa 15 dk
En Hızlı
1 sa 15 dk
Ort.
Bilet Fiyatı
€25
En Ucuz
€210
Ort.

Veri son güncellenme 2026

Feribot Fiyatları Roatan'dan La Ceiba'ya

Başlangıç Fiyatları
€25
Ortalama Fiyat
€210
Minimum Fiyat
€25
Maksimum Fiyat
€407
Fiyat Aralığı
€25 - €407

Roatan La Ceiba'ya Feribot Zaman Çizelgesi

Operatör
Dream Ferries
Gemi
Dream Ferries vessel
Kalkış
06:30
Varış
08:00
Süre
1 sa 30 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Safe Way Maritime
Gemi
Safe Way Maritime vessel
Kalkış
07:00
Varış
08:15
Süre
1 sa 15 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Dream Ferries
Gemi
Dream Ferries vessel
Kalkış
13:00
Varış
14:30
Süre
1 sa 30 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Safe Way Maritime
Gemi
Safe Way Maritime vessel
Kalkış
14:00
Varış
15:15
Süre
1 sa 15 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S

Feribotlar Roatan'dan La Ceiba'ya

SSS

Feribot yolculuğu Roatan'dan La Ceiba'ya genellikle ortalama 1 sa 15 dk sürer. Ancak, süre hava koşullarına ve belirli feribot hizmetine bağlı olarak değişebilir.

Feribotlar Roatan'dan La Ceiba'ya günde 2 kez kalkar, belirli programlar rezervasyon sayfamızda mevcuttur. Kalkış saatleri haftanın gününe ve mevsime göre değişebilir, bu nedenle mevcut durumu kontrol ettiğinizden emin olun.

Evet, Roatan La Ceiba'ya feribotu için gidiş-dönüş veya tek yönlü biletleri rezervasyon yapabilirsiniz. Biletlerinizi rezerve ederken tercih ettiğiniz seçeneği seçin.

Feribotlar arasında Roatan ile La Ceiba konforlu oturma alanları, yemek seçenekleri, tuvaletler ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Bazı feribotlar ek olanaklar sunabilir, örneğin salon alanı veya eğlence hizmetleri.

Yıl boyunca erken rezervasyon, gruplar ve yaşlılar için indirimler mevcuttur. En son teklif ve indirimler için bültenimize abone olun.

Bir sonraki yolculuğunuzu rezerve edin!

Nereden
Nereye
Gidiş
Seçin
Dönüş
Seçin
Nasıl seyahat ediyorsunuz?
© 2026 Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover