Rotalar
İspanya
Valle Gran Rey - San Sebastian

Valle Gran Rey San Sebastian'a Feribotu

Bir sonraki yolculuğunuzu rezerve edin!

Nereden
Nereye
Gidiş
Seçin
Dönüş
Seçin
Nasıl seyahat ediyorsunuz?

Feribot biletlerini bulun ve rezerve edin Valle Gran Rey'den San Sebastian'a

İkonik bir manzara San Sebastian'ın, İspanya

Valle Gran Rey ile San Sebastian arasındaki feribotları Openferry ile rezerve edin. Haftada en fazla 14 sefer sunuyoruz. Operatörler arasında Fred. Olsen Express yer almaktadır. Ortalama seyahat süresi 1 sa 10 dk’dır. Bilet fiyatları €5 ile €73 arasında değişmektedir.

Valle Gran Rey
San Sebastian
Sıklık
haftada 6-7 gün
İlk Seyahat
08:00
Son Seyahat
16:00
Ort. Süre
1 sa 10 dk
Fiyat aralığı
€5 - €73
Şirketler
Fred. Olsen Express

Feribot TarifeValle Gran Rey'den San Sebastian'a

İlk Feribot
08:00
Son Feribot
16:00
Operatörler
1
Feribotlar
2
Günlük
14
Haftalık
Süre
1 sa 10 dk
En Hızlı
1 sa 10 dk
Ort.
Bilet Fiyatı
€5
En Ucuz
€28
Ort.

Veri son güncellenme NaN

Feribot Fiyatları Valle Gran Rey'den San Sebastian'a

Başlangıç Fiyatları
€5
Ortalama Fiyat
€28
Minimum Fiyat
€5
Maksimum Fiyat
€73
Fiyat Aralığı
€5 - €73

Valle Gran Rey San Sebastian'a Feribot Zaman Çizelgesi

Operatör
Fred. Olsen Express
Gemi
Benchi Express
Kalkış
08:15
Varış
09:25
Süre
1 sa 10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Fred. Olsen Express
Gemi
Benchi Express
Kalkış
16:00
Varış
17:10
Süre
1 sa 10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Fred. Olsen Express
Gemi
Benchi Express
Kalkış
08:00
Varış
09:10
Süre
1 sa 10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S
Operatör
Fred. Olsen Express
Gemi
Benchi Express
Kalkış
15:30
Varış
16:40
Süre
1 sa 10 dk
Sefer Günleri
M
T
W
T
F
S
S

Feribotlar Valle Gran Rey'den San Sebastian'a

SSS

Feribot yolculuğu Valle Gran Rey'den San Sebastian'a genellikle ortalama 1 sa 10 dk sürer. Ancak, süre hava koşullarına ve belirli feribot hizmetine bağlı olarak değişebilir.

Feribotlar Valle Gran Rey'den San Sebastian'a günde 2 kez kalkar, belirli programlar rezervasyon sayfamızda mevcuttur. Kalkış saatleri haftanın gününe ve mevsime göre değişebilir, bu nedenle mevcut durumu kontrol ettiğinizden emin olun.

Evet, Valle Gran Rey San Sebastian'a feribotu için gidiş-dönüş veya tek yönlü biletleri rezervasyon yapabilirsiniz. Biletlerinizi rezerve ederken tercih ettiğiniz seçeneği seçin.

Feribotlar arasında Valle Gran Rey ile San Sebastian konforlu oturma alanları, yemek seçenekleri, tuvaletler ve ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır. Bazı feribotlar ek olanaklar sunabilir, örneğin salon alanı veya eğlence hizmetleri.

Yıl boyunca erken rezervasyon, gruplar ve yaşlılar için indirimler mevcuttur. En son teklif ve indirimler için bültenimize abone olun.

Bir sonraki yolculuğunuzu rezerve edin!

Nereden
Nereye
Gidiş
Seçin
Dönüş
Seçin
Nasıl seyahat ediyorsunuz?
© 2026 Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover