Маршрути
Таїланд
Ко-Панган (Thong Sala Pier) - Накхон Сі Таммарат

Ко-Панган (Thong Sala Pier) до Накхон Сі Таммарат Пором

Забронюйте свою наступну подорож!

З
До
Туди
Вибрати
Повернення
Вибрати
Як подорожуєте?

Знайдіть та забронюйте поромні квитки з Ко Панган (Тонг Сала Пірс) до Накхон Сі Таммарат

Знакова краєвиди Накхон Сі Таммарата, Таїланд

Бронюйте пороми з Ко-Панган (Thong Sala Pier) до Накхон Сі Таммарат з Openferry. Ми пропонуємо до 24 рейсів на тиждень. Серед операторів Seatran Ferry. Середній час у дорозі становить 5 год 30 хв. Вартість квитків варіюється від €17 до €18.

Ко-Панган (Thong Sala Pier)
Накхон Сі Таммарат
Частота
2–7 днів на тиждень
Перша поїздка
00:00
Остання поїздка
14:30
Середня тривалість
5 год 30 хв
Ціновий діапазон
€17 - €18
Компанії
Seatran Ferry

Розклад поромів з Ко Панган (Тонг Сала Пірс) до Накхон Сі Таммарат

Перший пором
00:00
Останній пором
14:30
Оператори
1
Пороми
4
Щоденні
24
Щотижневі
Тривалість
5 год 30 хв
Найшвидший
5 год 30 хв
В середньому
Ціна квитка
€17
Найдешевший
€17
Середня

Дані оновлено NaN

Ціни на пороми з Ко Панган (Тонг Сала Пірс) до Накхон Сі Таммарат

Ціни від
€17
Середня ціна
€17
Мінімальна ціна
€17
Максимальна ціна
€18
Ціновий діапазон
€17 - €18

Ко-Панган (Thong Sala Pier) до Накхон Сі Таммарат Розклад поромів

Оператор
Seatran Ferry
Судно
Seatran Ferry vessel
Відправлення
05:30
Прибуття
11:00
Тривалість
5 год 30 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Seatran Ferry
Судно
Seatran Ferry vessel
Відправлення
08:30
Прибуття
14:00
Тривалість
5 год 30 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Seatran Ferry
Судно
Seatran Ferry vessel
Відправлення
11:30
Прибуття
17:00
Тривалість
5 год 30 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Seatran Ferry
Судно
Seatran Ferry vessel
Відправлення
14:30
Прибуття
20:00
Тривалість
5 год 30 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S

Пороми з Ко Панган (Тонг Сала Пірс) до Накхон Сі Таммарат

Часті питання

Пороми з Ко Панган (Тонг Сала Пірс) до Накхон Сі Таммарат відправляються 4 разів на день, з конкретними графіками, доступними на нашій сторінці бронювання. Часи відправлення можуть змінюватись залежно від дня тижня та сезону, тому не забудьте перевірити наявність.

Так, ви можете забронювати як квитки в одну сторону, так і туди й назад для порому Ко-Панган (Thong Sala Pier) до Накхон Сі Таммарат. Просто виберіть бажаний варіант при бронювання квитків.

Пороми між Ко-Панган (Thong Sala Pier) і Накхон Сі Таммарат оснащені зручними сидіннями, просторими варіантами харчування, туалетами та безкоштовним Wi-Fi. Деякі пором можуть також пропонувати додаткові зручності, такі як лаунж-зона або розважальні послуги.

Знижки доступні протягом усього року для раннього бронювання, груп та літніх людей. Підпишіться на наші новини, щоб отримувати останні пропозиції та знижки.

Забронюйте свою наступну подорож!

З
До
Туди
Вибрати
Повернення
Вибрати
Як подорожуєте?