Маршрути
Іспанія
Лос Крістіанос - Сан-Себастьян

Лос Крістіанос до Сан-Себастьяна Пором

Забронюйте свою наступну подорож!

З
До
Туди
Вибрати
Повернення
Вибрати
Як подорожуєте?

Знайдіть та забронюйте поромні квитки з Лос-Крістіаноса до Сан-Себастьяна

Знакова краєвиди Сан-Себастьяна, Іспанія

Бронюйте пороми з Лос Крістіанос до Сан-Себастьян з Openferry. Ми пропонуємо до 46 рейсів на тиждень. Серед операторів Fred. Olsen Express, Naviera Armas, Balearia. Середній час у дорозі становить 50 хв. Вартість квитків варіюється від €24 до €441.

Лос Крістіанос
Сан-Себастьян
Частота
Щодня
Перша поїздка
08:45
Остання поїздка
22:00
Середня тривалість
50 хв
Ціновий діапазон
€24 - €441
Компанії
Fred. Olsen Express
Naviera Armas
Balearia

Розклад поромів з Лос-Крістіаноса до Сан-Себастьяна

Перший пором
08:45
Останній пором
22:00
Оператори
3
Пороми
7
Щоденні
46
Щотижневі
Тривалість
30 хв
Найшвидший
50 хв
В середньому
Ціна квитка
€24
Найдешевший
€198
Середня

Дані оновлено NaN

Ціни на пороми з Лос-Крістіаноса до Сан-Себастьяна

Ціни від
€24
Середня ціна
€198
Мінімальна ціна
€24
Максимальна ціна
€441
Ціновий діапазон
€24 - €441

Лос Крістіанос до Сан-Себастьяна Розклад поромів

Оператор
Balearia
Судно
Pepita Castellví
Відправлення
09:15
Прибуття
10:05
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Fred. Olsen Express
Судно
Benchijigua Express
Відправлення
09:30
Прибуття
10:20
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Balearia
Судно
Pepita Castellví
Відправлення
14:00
Прибуття
14:50
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Fred. Olsen Express
Судно
Benchijigua Express
Відправлення
16:00
Прибуття
16:50
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Naviera Armas
Судно
Volcan De Tirajana
Відправлення
20:00
Прибуття
20:50
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Fred. Olsen Express
Судно
Bencomo Express
Відправлення
20:00
Прибуття
20:50
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Naviera Armas
Судно
Volcan De Tirajana
Відправлення
09:00
Прибуття
09:50
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Naviera Armas
Судно
Volcan De Tirajana
Відправлення
15:00
Прибуття
15:50
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Naviera Armas
Судно
Volcan De Tirajana
Відправлення
18:00
Прибуття
18:50
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S
Оператор
Naviera Armas
Судно
Volcan De Tirajana
Відправлення
21:30
Прибуття
22:20
Тривалість
50 хв
Дні плавання
M
T
W
T
F
S
S

Пороми з Лос-Крістіаноса до Сан-Себастьяна

Часті питання

Пороми з Лос-Крістіаноса до Сан-Себастьяна відправляються 7 разів на день, з конкретними графіками, доступними на нашій сторінці бронювання. Часи відправлення можуть змінюватись залежно від дня тижня та сезону, тому не забудьте перевірити наявність.

Так, ви можете забронювати як квитки в одну сторону, так і туди й назад для порому Лос Крістіанос до Сан-Себастьяна. Просто виберіть бажаний варіант при бронювання квитків.

Пороми між Лос Крістіанос і Сан-Себастьян оснащені зручними сидіннями, просторими варіантами харчування, туалетами та безкоштовним Wi-Fi. Деякі пором можуть також пропонувати додаткові зручності, такі як лаунж-зона або розважальні послуги.

Знижки доступні протягом усього року для раннього бронювання, груп та літніх людей. Підпишіться на наші новини, щоб отримувати останні пропозиції та знижки.

Забронюйте свою наступну подорож!

З
До
Туди
Вибрати
Повернення
Вибрати
Як подорожуєте?