Routes
Italië
Palau - La Maddalena

Veerboot van Palau naar La Maddalena

Vergelijk dienstregelingen, prijzen en boek goedkope tickets

Boek uw volgende reis!

Van
Naar
Uitgaand
Selecteren
Retour
Selecteren
Hoe ga je reizen?

Vind en boek veerboottickets van Palau naar La Maddalena

Een iconisch uitzicht van La Maddalena, Italië

Op zoek naar een snelle en betrouwbare verbinding tussen Palau en La Maddalena? Of je nu pendelt of op vakantie gaat, wij vergelijken alle veerbootmaatschappijen om je binnen enkele seconden de beste prijs te tonen.#


De veerboot van Palau naar La Maddalena is een van de populairste manieren om te reizen, met toonaangevende rederijen zoals Maddalena Lines, Delcomar.


  • Dagelijkse vertrekken: Tot wel 28 afvaarten per dag.
  • Wekelijkse frequentie: Ongeveer 162 overtochten per week.
  • Gemiddelde duur: De meeste schepen maken de overtocht in ongeveer 15m.


Let op: Reistijden kunnen iets variëren afhankelijk van het weer en het type schip.

Palau
La Maddalena
Eerste Reis
00:00
Laatste Reis
23:00
Gem. Duur
15m
Prijsklasse
€5 - €79
Bedrijven
Maddalena Lines
Delcomar

Dienstregeling veerboot van Palau naar La Maddalena

Blijf op de hoogte van je reisplannen met de meest recente dienstregeling. Hoewel de frequentie per seizoen kan verschillen, is het algemene schema als volgt:


Eerste afvaart: De eerste veerboot vertrekt vanuit Palau meestal rond 00:00. Laatste afvaart: De laatste overtocht van de dag vertrekt meestal rond 23:00.


Als er geen rechtstreekse overtochten beschikbaar zijn op de door jou gekozen data, bekijk dan het gedeelte Alternatieve Routes hieronder om de best mogelijke verbinding te vinden.

Eerste Veerboot
00:00
Laatste Veerboot
23:00
Operators
2
Veerboten
28
Dagelijks
162
Wekelijks
Duur
15m
Snelste
15m
Gem.
Ticketprijs
€5
Goedkoopste
€14
Gem.

Gegevens laatst bijgewerkt 2026

Ticketprijzen & boektips

De tarieven voor de veerboot van Palau naar La Maddalena veranderen gedurende het jaar. Vroeg boeken is de meest effectieve manier om de laagste prijs te krijgen.


Prijs: Recente gemiddelden tonen tickets tussen €5 en €79. Gemiddeld tarief: De meeste reizigers betalen ongeveer €14. Beste waarde: Reis doordeweeks of buiten piekuren en vermijd lastminuteboekingen in de haven.

Prijzen Vanaf
€5
Gem. Prijs
€14
Min Prijs
€5
Max Prijs
€79
Prijsklasse
€5 - €79

Palau naar La Maddalena Veerbootdienstregeling

Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
10:00
Aankomst
10:15
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
12:00
Aankomst
12:15
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
12:30
Aankomst
12:45
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
13:00
Aankomst
13:15
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
13:30
Aankomst
13:45
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
14:00
Aankomst
14:15
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
14:45
Aankomst
15:00
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
15:45
Aankomst
16:00
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
16:30
Aankomst
16:45
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S
Operator
Delcomar
Schip
Delcomar vessel
Vertrek
17:00
Aankomst
17:15
Duur
15m
Afvaardagen
M
T
W
T
F
S
S

Veerboten van Palau naar La Maddalena

Veerboot van Palau naar La Maddalena – Veelgestelde vragen

De overtocht duurt meestal ongeveer 15m. Afhankelijk van de rederij en het weer kan dit iets variëren. Gebruik onze live zoekfunctie voor actuele reistijden op jouw datum.

Prijzen variëren op basis van seizoen, voertuigtype en hoe vroeg je boekt. Gemiddeld liggen ze tussen €5 en €79. Houd er rekening mee dat reizen met een voertuig (auto, motor of camper) extra kosten met zich meebrengt ten opzichte van voetpassagiers.

Verscheidene rederijen varen op deze route, waaronder Maddalena Lines, Delcomar. Samen bieden ze tot 44 overtochten per dag, wat je maximale flexibiliteit geeft voor vertrek.

Je kunt snel en veilig boeken via Openferry. Ons platform vergelijkt realtime prijzen en dienstregelingen van alle rederijen, zodat je direct een e-ticket kunt bemachtigen zonder wachtrijen in de haven.

De meeste veerboten op de route van Palau naar La Maddalena accepteren voetpassagiers. De beschikbaarheid kan per seizoen verschillen, dus we raden aan om vooraf te reserveren.

In de meeste gevallen wel. Voertuigplekken zijn beperkt en raken vaak vol tijdens drukke reisperiodes – vroeg reserveren wordt sterk aangeraden.

Sommige rederijen zijn huisdiervriendelijk. Je moet je huisdier mogelijk in je voertuig of een aangewezen kennelruimte houden. Zorg dat je een geldig dierenpaspoort of vereiste gezondheidsdocumenten bij je hebt voor het inchecken.

Boek uw volgende reis!

Van
Naar
Uitgaand
Selecteren
Retour
Selecteren
Hoe ga je reizen?
Openferry logoEenvoudig boeken, heldere tarieven, betrouwbare support en uitgebreide functionaliteit
Download in de App StoreDownload de app via Google Play
2026 © Openferry
AppleGoogleMasterCardVisaDinersDiscover